SeriályTIP na seriál

Ďalších 5 skvelých seriálov, ktoré sa určite oplatí vidieť!

TOP 5 – Najlepšie seriály

Seriálmi je Hollywood preplnený. Ktoré sú ale tie, čo dokážu človeku niečo dať alebo pri najhoršom zaujať? Minule sme Vám priniesli 6 skvelých seriálov, na ktoré nám chodili veľmi dobré ohlasy. Pozrime sa teda na ďalších 5, ktoré sa určite oplatí vidieť! 

Prison Break

Prison Break

Zdroj: digitalspy.com

Možno sa vám bude zdať divné, prečo je práve Prison Break na našom liste. Prison Break totižto oznámil už pred nejakým tým časom, že sa bude vracať na televízne obrazovky. Táto dráma doslova dobyla Hollywood v rokoch svojho premietania. Taktiež si našla veľkú fanúšikovskú základňu, ktorá sa momentálne nevie dočkať, keď uvidí Michaela Scofielda v novej sérii! Momentálne ale máte jedinečnú možnosť si pozrieť všetky štyri série, lebo piata tu bude už onedlho!

ROTTEN TOMATOES HODNOTENIE: 87%

CSFD HODNOTENIE: 80%

Silicon Valley

Sillicon Valley

Zdroj: thenewyorker.com

Silicon Valley je výborne zahratý sitcom, ktorý si získal moje srdce už len jeho výborným pilot dielom. Seriál rozpráva o projekte, ktorý sa snaží začať mladý programátor Richard Hendricks. Richard je introvert a s ľuďmi sa moc nedokáže rozprávať. V seriáli môžeme zažiť veľa ajtáckych vtipov, ktoré zabavia aj širokú verejnosť, ktorá nie je veľmi zainteresovaná v počítačoch. Seriál má momentálne 3 série, za ktoré si zaslúžil veľa ocenení. 4. séria je naplánovaná na apríl 2017 a dúfame, že sa na nej zabavíme dvakrát toľko ako na prvých troch!

ROTTEN TOMATOES HODNOTENIE: 98%

CSFD HODNOTENIE: 78%

24: Legacy

24 Legacy

Zdroj: digitalspy.com

Tento seriál sa na televízne obrazovky dostal len pred dvoma týždňami. 24: Legacy rozpráva o mariňákovi, ktorý sa vráti späť do štátov. Mariňáka si v seriáli zahral už známy Corey Hawkins, ktorý si zahral vo filme Straight Outta Compton postavu Dr. Dre. Seriál síce nezožal úspech ako jeho predchodci, ale určite stojí za hriech ho pozrieť!

ROTTEN TOMATOES HODNOTENIE: 58%

CSFD HODNOTENIE: 70%

True Detective

True Detective

Zdroj: bustle.com

Seriál, ktorý vyšiel pod taktovkou Nica Pizzolatta zožal celosvetovo veľký úspech. Taktiež sa nemôžme diviť, keďže Nic Pizzolatto sa osvojil už ako spisovateľ svojou knihou Galveston. Kniha priniesla spisovateľovi dostatočnú slávu na to, aby sa vrhol na počin ako True Detective. Seriál zasahuje do života dvoch detektívov z Louisiani. Detektív Rustin Cohle, ktorého stvárnil výborný Matthew McConaughey a detektív Martin Hart, ktorého stvárnil Woody Harrelson sa stretávajú s veľmi atypickými prípadmi, ktoré vám niekedy až nedajú dýchať a budete krvopotne chcieť zistiť pravdu. Seriál žiaľ skončil už v roku 2015, ale stále sa dokázal ujať na našom zozname.

ROTTEN TOMATOES HODNOTENIE: 75%

CSFD HODNOTENIE: 91%

House of Cards

House of Cards

Zdroj: pogdesign.co.uk

Korupcia je všade. A tam kde nie je, tak je jej tam ešte viac. Presne o tomto vraví seriál House of Cards. Seriál žiaľ vraví o politike. Politika síce môže navonok vyzerať ohľaduplne na ľudí, ale dnu je to jedna veľká korupcia. Úlohu rozprávača a postavy Francisa Underwooda v seriáli hrá nestarnúci Kevin Spacey. Seriál si drží právoplatne 9 hviezd z 10 na americkom filmovom portáli. Seriál má momentálne iba 4 série , ale nezúfajte, piata sa blíži už čoskoro. Piatej série by sme sa mali totižto dočkať už na konci Mája!

ROTTEN TOMATOES HODNOTENIE: 84%

CSFD HODNOTENIE: 92%

Tak čo, videli ste už niektorý z týchto seriálov? Pokiaľ nie, ktorý si chystáte pozrieť? Vaše názory môžete napísať do komentárov nižšie!

About author

I love Pickles
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár