Tento týždeň boli Vianoce pre milovníkov filmov! Aké úžasné trailery sme mali možnosť vidieť?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Nevieme čím to je, ale tento týždeň bol Vianocami pre milovníkov filmov. Videli sme tie najočakávanejšie trailery, ktoré vyšli v rozmedzí iba jedného týždňa! Všetko to odštartovali Guardians of the Galaxy vol. 2, a ukončili sme to včerajším (pre nás dnešným) Rýchlo a Zbesilo 8. Chýbal snáď len Dunkirk, ktorého trailer už je na ceste a snáď ho uvidíme do konca roka. Každé štúdio vypustilo do bitky svoj trailer, no musíme uznať, že to vyhral Marvel dvoma úžasnými trailermi. Dosť bolo rečí, pozrime sa aké skvosty sme mali možnosť vidieť!

Guardians of the Galaxy Vol. 2

Tento trailer proste nemá chybu. Baby Groot si ukradol všetku pozornosť, a zamiloval si ho celý svet. Taktiež sme videli úžasnú scénu, kde sa nemilosrdný Drax smeje. Dva neuveriteľné zážitky v jednej ukážke. Trailer mal dokonca taký úspech, že sa stal jedným z najsledovanejších. Viac o tomto traileri nájdete tu.

Tranformers: The Last Knight

Piaty diel Transformers od Michaela Baya prichádza, a hodlá si napraviť reputáciu. Spolu s robotmi sa pozrieme späť do minulosti, uvidíme rytierske boje Kráľa Artuša, alebo druhú svetovú vojnu a Hitlera. Taktiež sa prvý krát ukáže Unicron, transformer, ktorý sa dokáže meniť na planétu. A čo má znamenať to, že sa Optimus obráti proti Bumblebeemu? Viac sa dočítate tu.

The Mummy

Reboot múmie od Universal Pictures vyzerá naozaj zaujímavo. Práve týmto filmom si Universal začína stavať vlastné univerzum príšer a bohov. Hlavnú úlohu v sérii si strihne sám Tom Cruise. Okrem múmie sa v tomto filme objaví aj Russell Crowe, ktorý si záhra Dr. Jekylla. Nový reboot bude režírovaný Alexom Kurtzmanom, ktorý už pracoval na filmoch Star Trek, spolu s Chrisom Morganom (Fast & Furious). Všetko dôležité o tomto filme nájdete tu.

Baywatch

Slávny seriál o plavčíkoch na pobreží sa vracia vo forme filmu. Už budúci rok uvidíme akčno-komediálnu jazdu na štýl 21 jump street, a vyzerá to naozaj úžasne! Davida Hasselhoffa vymení The Rock, Zack Efron, ale aj nádherná bohyňa Alexandra Daddario. Hasselhoff si však samozrejme cameo vo filme strihne. Ak vám už je teraz zima, rýchlo spusťte trailer a zahrejte sa. Toto leto patrí vašim obľúbeným záchranárom. Viac nájdete tu.

Spider-Man: Homecoming

Je to tu. Už snáď posledný reboot najslávnejšieho pavúčieho hrdinu, konečne pod taktovkou Marvelu. Tom Holland ako Peter Parker je úžasný, a konečne to vyzerá „komiksovo“. Marvel chystá z tohto spider-mana spraviť takého „Harryho Pottera“, a konečne sa dočká poriadnej série. Hlavným záporákom bude Vulture hraní Michealom Keatonom, ale uvidíme aj Shockera a The Tinkerera. Celý rozbor International Traileru si môžete pozrieť tu.

War for the Planet of the Apes

Caesar sa vracia! Pravdepodobne najlepšia rebootovaná séria sa konečne vracia so svojim posledným dielom. Čo sa vo filme bude diať? Dej by mal pokračovať tam kde aj skončil, vojna sa začala. Viac toho zatiaľ pochopiteľne nevieme, film dorazí až v júli budúceho roku. Čo však vieme je, že nás čaká ďalší epický diel. Viac nájdete v tomto článku.

Assassin’s Creed

Filmové spracovanie známej hry do Ubisoftu Assassin’s Creed dorazí už zanedlho. Michael Fassbender sa v hlavnej roli pozrie cez Animus do Španielskej Inkvizície. Finálny trailer je konečne tu, a zatiaľ čo sa mi nepáčili trailery a hudba v nich, tento je úžasný. Na toto sme čakali! Ostávame skeptickí jedine z toho, že v roli Assassina v Španielsku strávime len chvíľu. Rozbor tohto filmu a traileru nájdete tu.

The Fate of The Furious

Týždeň úžasných trailerov uzatvára nie-tak úžasný trailer na Rýchlo a Zbesilo 8, po novom The Fate of The Furious. 3 minútový trailer prezrádza celý plot filmu, a my už tak nejak nemáme chuť ho vidieť. Vin Diesel aka Dominic Torreto sa obracia na zlú stranu pod taktovkou záporáčky Cipher (Charlize Theron). Po tom, čo táto séria stratila kľúčové slovo „Rýchlo“, stráca teda aj to druhé, „Rodina“. Aké to teda bude bez Paula Walkera? Rozbor traileru nájdete tu.

Samozrejme, okrem týchto sme videli aj iné trailery. Napríklad takého Sherlocka, Fifty Shades Darker alebo The Wall nájdete na našom webe Rewind.sk. Ktorý z týchto trailerov vás najviac prekvapil?

Foto: Marvel

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -