Toto sú vraj tie najnenávidenejšie postavy zo seriálu Priatelia

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Sitkom Priatelia je plný skvelých vedľajších postáv. Spomeňme si na postavu, ktorú si zahral Bruce Willis alebo na prakticky nezabudnuteľnú Janice, ktorá roky krúžila okolo Chandlera. Lenže v seriáli sa objavilo aj niekoľko postáv, ktoré si vyslovene žiadali opustiť šou predčasne a dnes vám ich ukážeme. Toto sú totiž tie najnenávidenejšie postavy zo seriálu Priatelia.

Najnenávidenejšie postavy zo seriálu Priatelia

10. Susan Bunch

najnenávidenejšie postavy zo seriálu Priatelia
Zdroj: usmagazine.com

Susan bola partnerkou Rossovej bývalej manželky Carol, s ktorou mal syna Bena. Ross sa len ťažko stotožňoval so situáciou, že ho manželka opustila kvôli inej žene. A Susan mu to vôbec neuľahčovala, skôr naopak. Neustále mu pripomínala fakt, že spáva s jeho exmanželkou. A keď prišiel na svet Ben, nedovolila mu byť plnohodnotným otcom, a to aj napriek tomu, že sa k nej Ross snažil správať úctivo.

9. Eddie Menuek

najnenávidenejšie postavy zo seriálu Priatelia
Zdroj: cometothepedlar.home.blog

Potom, čo Joey vďaka seriálu Dni nášho žitia začať zarábať, presťahoval sa do svojho vlastného bytu. Chandler tak ale potreboval spolubývajúceho a tým sa stal Eddie.

Spočiatku sa s ním Chandler snažil spriateliť, ale Eddie bol prinajmenšom divný človek. Sušil ovocie, v akváriu mal rybu z keksov a sledoval Chandlera, keď spal. Avšak ten sa ho nemohol zbaviť, pretože zakaždým, keď ho vyhodil, sa vrátil naspäť. Napokon to všetko vyriešil návrat Joeyho. Každopádne, aj keď bol Eddie neskutočne divný, herec Adam Goldberg podal skvelý výkon.

8. Kathy

najnenávidenejšie postavy zo seriálu Priatelia
Zdroj: looper.com

Kathy sa dala dokopy s Joeym, a tak sme ju videli v tomto seriáli. Lenže čoraz viac si začínala rozumieť s Chandlerom a aj on k nej začal prechovávať city. Najskôr to diváci brali ako dobrú zápletku, všetko okolo Kathy sa ale náhle zmenilo. Keď Joey pristúpil na to, aby sa dala dokopy s jeho najlepším priateľom, tak ho podviedla. Keďže bola herečkou, spávala so svojím kolegom z práce Chandlerovi za chrbtom. Môžeme povedať, že herečka Paget Brewster (Myšlienky vraha) si už menej sympatickú postavu ani zahrať nemohla.

7. Janine Lecroix

najnenávidenejšie postavy zo seriálu Priatelia
Zdroj: usmagazine.com

Janine sa nasťahovala k Joeymu, keď sa Chandler odsťahoval k Monice. Joey najskôr nechcel, aby medzi nimi preskočila iskra, pretože spolu bývali, ale napokon sa tak stalo. A Joey bol do tejto sexi tanečnice priam zbláznený. Všetko sa ale zmenilo, keď si už ako pár vyšli s Chandlerom a Monicou na dvojité rande.

Janine si o Monice myslela, že je príliš hlučná a Chandler je vraj podľa jej slov skrátka „blah“. Voči Joeymu to bolo príliš kruté. Ako mohlo jeho dievča tak brutálne pohŕdať jeho najlepšími priateľmi? Skrátka musela odísť.

6. Leonard Green

Leonard Green
Zdroj: people.com

Leonard Green bol seriálovým otcom Rachel a patril medzi tie najmenej sympatické postavy. Aj keď jeho hrubosť bola častým dôvodom skvelých komických výstupov, musíme povedať, že jeho charakter je naozaj hrozný. Neustále si potreboval dokazovať svoju dominanciu, hovoril Rachel, čo má v živote robiť, dokonca v reštaurácii objednával aj za iných. Taktiež neskrýval svoje pohŕdanie Rossom, aj keď ho poznal od detstva a vedel, že k Rachel chová tie najlepšie city.

5. Judy Gellerová

Judy Geller
Zdroj: pinterest.com

Monica svoju matku nemá rada a ani sa jej nečudujeme. Judy totiž vždy uprednostňovala Rossa, vychvaľovala ho a Monicu len kritizovala. Aj preto mali Ross a Monica v detstve dosť problematický vzťah, ktorý napravili až v dospelosti. Aj jej otec Jack Geller mal Rossa radšej ako ju, avšak v jeho prípade sa z tejto situácie párkrát vykúpil. Napríklad keď navštívil Monicu po jej ťažkom rozchode s Richardom. Alebo keď jej daroval svoje drahocenné Porsche. Jej matka však nič z toho neurobila a pokračovala v kritike jej života.

4. Emily Waltham

Emily Waltham
Zdroj: giztele.com

Emily je zrejme tou najmenej obľúbenou postavou z celého sitkomu. S Rossom sa dala dokopy prakticky okamžite a dokonca nasledoval raketový sobáš. Ten je priam ikonický, pretože pri obrade povedal Ross namiesto mena svojej ženy, ktorú si mal brať, meno Rachel.

Samozrejme, že to bol neskutočný problém a chápeme, že Emily zakázala Rossovi akýkoľvek kontakt s Rachel. Avšak nútiť ho, aby sa presťahoval do Londýna, a tým aj prerušil kontakt so svojím predošlým životom, to už bol cez čiaru. Jej iracionálne správanie by sa určite prenieslo aj do manželstva a pre Rossa by to bolo peklo.

3. Paolo

Paolo Priatelia
Zdroj: bestlifeonline.com

Paolo bol Rachelin úlet potom, čo utiekla z vlastnej svadby v 1. sérii. Aj keď Paolo nebol nejaká dôležitá postava, dokázal narobiť dosť škody. S Rachel sa neustále zahrával a vrchol svojej drzosti predviedol v momente, keď sa pokúsil zviesť Phoebe. Samozrejme, že pritom vedel, že ide o jednu z Racheliných najlepších priateliek. To mu ale neprekážalo v tom, aby jej na masáži ukázal, čo skrýva pod uterákom.

2. Barry Farber

Barry Priatelia
Zdroj: insider.com

A práve od svadby s Barrym utiekla Rachel a tým sa akoby zachránila pred guľkou. Barry ju totiž neustále podvádzal s jej najlepšou priateľkou Mindy, ktorá jej dokonca mala ísť za družičku. Rachelina hrozná sestra priznala, že sa s Barrym „oblizovali“ vždy keď bola Rachel preč. No a vrcholom bolo to, keď bol zasnúbený s Mindy a podvádzal ju s Rachel, ktorá o tom ani len netušila.

1. Ursula Buffatová

Ursula Priatelia
Zdroj: conversationswithmyrabbit.co.uk

Ursula je nepochybne tou najhoršou postavou, aká sa kedy v seriáli Priatelia objavila. Napriek tomu, že jej to Phoebeino dvojča, ich povahy snáď ani nemôžu byť viac rozdielne. Ursula len tak zo srandy klamala svojmu snúbencovi, predala rodný list svojej sestry, istý čas sa dokonca venovala nakrúcaniu filmov pre dospelých. Nemyslela tým na to, ako tým ovplyvní svoju sestru-dvojičku.

Toto boli tie najnenávidenejšie postavy zo seriálu Priatelia. Ktorú z týchto postáv ste najviac neznášali? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -