Toto sú divákmi najnenávidenejšie postavy zo seriálu Teória veľkého tresku

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Sitkom Teória veľkého tresku (2007 až 2019) patrí medzi najúspešnejšie seriály všetkých čias. Dokazujú to aj úžasné zárobky samotných hercov, z ktorých sa vďaka tomuto hitu stali milionári. Dnes už každý pozná postavy ako sú Sheldon Cooper, Penny, Leonard Hofstadter a ďalšie. Tieto postavy si ľudia obľúbili, ale na tie sa dnes nezameriame. Dnes vám totiž ukážeme vám totiž postavy zo seriálu Teória veľkého tresku, ktoré nenávidia diváci z fóra Reddit či na platforme Quora. Čím si to tieto postavy zaslúžili?

Najviac nenávidené postavy zo seriálu Teória veľkého tresku

Tento článok používa materiál z článkov na The Big Bang Theory wiki od Fandom, prevádzkovaných pod licenciou CC BY-SA.

10. Dr. Pemberton a Dr. Campbell

tbbt
Zdroj: CBS / TBBT Wiki Fandom

Týchto dvoch doktorov stvárnili slávni herci Kal Penn (Pofajčíme, uvidíme) a Sean Astin (Pán Prsteňov) a sú to podľa mnohých divákov tí najväčší antagonisti v celom seriáli. Pokúsili sa totiž ukradnúť Nobelovú cenu za výskum, ktorú napokon získali Sheldon a Amy. Permbertonov a Campbellov výskum pritom Sheldonovu a Amyinu teóriu potvrdil len náhodou. Sami pritom nevedeli, čo vlastne robia. Všetko napokon dobre dopadlo, každopádne tieto postavy fanúšikovia populárneho sitkomu skutočne nemajú v láske.

9. Jimmy Speckerman

jimmy speckerman
Zdroj: CBS / TBBT Wiki Fandom

Jimmy Speckerman bol Leonardov spolužiak zo strednej školy, ktorý mu robil zo života peklo. Po niekoľkých rokoch Speckerman napísal Leonardovi email a chcel sa s ním stretnúť, pretože „vymyslel“ nápad s 3D okuliarmi.

Celá epizóda napokon skončila tak, že Leonard pred Speckermanom opäť utekal, tentokrát mu ale aspoň do tváre vykričal, čo si o ňom myslí. No a až potom utekal. Postavu Jima Speckermana si zahral Lance Barber, ktorý v spin-offe Teórie veľkého tresku s názvom Mladý Sheldon (2017 až 2023) hrá Sheldonovho otca.

8. Pani Fowlerová

mrs fowler
Zdroj: CBS / TBBT Wiki Fandom

Spočiatku si Pani Fowlerovú, teda Amyinu matku zahrala iná herečka. Tá sa ale objavila len v jednej scéne, a to v čase, keď spolu Amy a Sheldon začali „randiť“. V neskorších sériách si však túto postavu zahrala Oscarom ocenená herečka Kathy Bates (Misery nesmie zomrieť). A až tá dokázala skutočne rozhorčiť divákov sitkomu.

Táto pani Fowlerová bola totiž značne nepríjemná, nesympatická, úzkostlivá a nervózna. Takisto nechcela, aby sa Amy za Sheldona vydala a môže za to, že mala Amy v mladosti tak málo priateľov a tak málo milostných skúseností.

7. Ramona Nowitzki

ramona nowitzki
Zdroj: CBS / TBBT Wiki Fandom

Ramona Nowitzki sa najskôr v seriáli objavila ako študentka, ktorá bola posadnutá Sheldonom. Síce sa to znie čudne, ale bolo to tak. Nútila ho neprestajne pracovať, nedovolila mu žiadnu zábavu, odvrátila od neho dokonca aj jeho priateľov. Sheldon ju však vyhnal, keď  si chcela pripísať zásluhy za jeho výskum. Diváci nečakali, že ju ešte niekedy uvidia, ale stalo.

Opäť sa objavila tesne pred zasnúbením Sheldona a Amy a pokúsila sa Sheldona zviesť. To ho ale len utvrdilo v láske k Amy, ktorú potom, čo ho Ramona pobozkala, požiadal o ruku. Tým pádom diváci už vedeli, že Ramona je skrátka hrozná osoba.

6. Beverly Hofstadterová

beverly
Zdroj: CBS / TBBT Wiki Fandom

Dôvody, prečo je Leonardova matka na tomto zozname, sú všetkým divákom dobre známe. Ale predsa len si ich pripomeňme.

Už keď bol Leonard dieťa, odopierala mu náklonnosť, navyše svojho syna študovala, čo je značne znepokojivé. Keď bol dospelý, celý čas ho súdila, porovnávala jeho úspechy s úspechmi svojich ďalších detí a podobne. V neskorších sériách sme videli aj jej lepšie stránky, každopádne rozhodne patrí medzi tie najhoršie seriálové matky v histórii.

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -