Najnovší trailer k hororu Crepitus vyzerá hrozivo! Pribudne do sveta klaunov nové „monštrum“?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Trailer k filmu Crepitus

Vo svete filmov sa bežne nachádzajú vraždiaci klauni. Radíme ich však do dvoch kategórií. V jednej z nich sa práve nechutnosť nachádza na prvom mieste. Sú to klauni, ktorí nemajú problém s tým, že ti vypárajú chrbticu a odrežú ti väčšinu tvojich končatín. Nový horor Crepitus sa radí práve do tejto kategórie. Dnes tu teda máme konečne nový trailer, ktorý v sebe skrýva novú potencionálnu legendu hororových filmov.

Do postavy Crepitusa sa vráti ikona hororových filmov Bill Moseley. Síce to miestami pôsobí ako lacná napodobenina Pennywisea, nenechajte sa zmiasť prvým dojmom. Crepitus nám všetkým dokáže, že peklo vyzerá inak ako tmavý kanál plný detí. Premiéra filmu sa uskutočnila 26.10.2018 na filmovom festivale v Orlande na Floride. Na počesť tejto udalosti si pre nás tvorcovia pripravili nový trailer, ktorý dorazil v pravý čas. Upútavka je naozaj kvalitná a oficiálne slová k filmu to len potvrdzujú.

„Crepticus má naozaj šancu stať sa najviac bizarne brilantným hororovým filmom aký tu kedy bol.“

Herecké obsadenie vo filme Crepitus

Okrem návratu Moseleya sa môžeme tešiť na poriadnu dávku hviezd, medzi ktorými sa ukážu herci v týchto úlohách: Chalet Lizette Brannan (Cyborg X) ako Sam, Eve Mauro (Dexter, CSI Miami) ako Brandi a Caitlin Williams ako Eli vo svojom filmovom debute. Nebude chýbať ani Lance Paul ako Šerif Jed, Darren Barcomb ako policajný zástupca Camden a Johnny Stevenson ako námestník Blake. Pri svetovej premiére filmu samozrejme nebude chýbať väčšina z vyššie menovaných hercov. K ním sa samozrejme pridá aj režisér Haynze Whitmore a scenárista Eddie Renner.

Zdroj: movieweb.com

Ak vás daný film zaujal, tešte sa, lebo si ho budeme môcť pozrieť aj u nás. Či sa tak ale stane na striebornom plátne zatiaľ nevieme. Určite si ho však po krátkom čase budeme môcť pozrieť online. Ste teda pripravení vydať sa na novú hororovú jazdu s vraždiacim klaunom?

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -