Slováci prehovorili. Toto je jednoznačne najobľúbenejší seriál na TV obrazovkách

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Vianočný špeciál seriálového hitu dorovnal rekord

Príbehy štvrtej série mimoriadne úspešného dobového romantického seriálu Dunaj, k vašim službám sa síce uzavreli už minulý týždeň, televízia si však pre divákov pripravila ešte prekvapenie v podobe vianočného špeciálu, ktorý odvysielala v utorok 5. decembra 2023. Aj ten sa stretol s diváckym záujmom a dorovnal doterajší rekord sledovanosti.

Vianočný špeciál Dunaja sa zaradil k dvom doposiaľ najsledovanejším epizódam seriálu, ktoré boli odvysielané vo štvrtok 2. novembra 2023 a v utorok 14. novembra 2023. Zaznamenal tiež trhový podiel 27,4 %. Celkovo vianočný príbeh z prostredia prvého obchodného domu na Slovensku pritiahol k obrazovkám 539-tisíc divákov.

slovensky serial dunaj markiza
Zdroj: Markíza

Ďalší program dosiahol nový rekord sledovanosti

V čase vysielania uspela aj reality šou Farma. Nová epizóda zaznamenala rating 2,7 % a trhový podiel 19,7 %.

Najsledovanejšími spravodajskými programami dňa sa v utorok v oboch hlavných cieľových skupinách stali večerné spravodajské relácie Televízne noviny a Počasie. V univerzálnej cieľovej skupine 12+ boli úspešnejšie aktuálne informácie o počasí, ktoré sledovalo 483-tisíc divákov. Sumár spravodajských aktualít na Markíze sledovalo 478-tisíc divákov.

markiza
Zdroj: TV Markíza

Ranná relácia Teleráno zaznamenala novou časťou podiel na trhu až 31,5 %. Pre porovnanie, Ranné Noviny z ponuky TV Joj si zvolilo 12,2 % z divákov pri obrazovkách.

Skupine Markíza sa darilo aj v rámci ponuky menších staníc. S Doma, Dajto a Markíza KRIMI obsadila 16 priečok v rebríčku TOP 20. Najlepšie sa spomedzi nich darilo televízii Dajto s kultovým komediálnym seriálom Susedia a s obľúbeným popoludňajším sitkomom Dva a pol chlapa.

Z ponuky stanice Markíza KRIMI sa v rebríčku sledovanosti najvyššie umiestnili klasický kriminálny seriál NCIS – Námorný vyšetrovací úrad a večerné Vraždy v raji, ktorý s hodnotou 5,8 % zaznamenal doterajší podielový rekord. Na stanici Doma si najviac divákov pozrelo turecký romantický seriál V hre je láska.

Zdroj: Markíza

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -