Slováci majú novú najobľúbenejšiu šou. Cez víkend sa v televízii nič nepozeralo viac

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Šou prekonala všetky doterajšie rekordy

Zábavná šou Možné je všetko! s ôsmou premiérovou epizódou potvrdila svoju rastúcu obľúbenosť, keď v sobotu 28. októbra 2023 v oboch hlavných cieľových skupinách prekonala všetky svoje doterajšie rekordy. V hlavnej, obchodne podstatnej cieľovej skupine 12 až 54 rokov sa stala absolútne najsledovanejším programom dňa v rámci ponuky všetkých slovenských staníc a zároveň aj divácky najúspešnejšou zábavnou šou za celý uplynulý víkend.

Možné je všetko! zaznamenalo doposiaľ rekordný rating 7,8 % a rovnako aj najvyšší trhový podiel 25,7 %. Medzitýždenne si tak čoraz obľúbenejšia šou z hľadiska ratingu polepšila o 0,9 percentuálneho bodu a podiel na trhu jej narástol až o 3,1 %. Konkurenčné programy zaostali, film G.I. Joe: Snake Eyes zaznamenal na TV Joj v rovnakej cieľovej skupine trhový podiel 14,3 % a súťažná šou Záhady tela na Jednotke RTVS podiel na trhu 12,3 %. Možné je všetko! pozeralo dokonca viac ľudí ako nedeľné zábavné šou Česko Slovensko má talent na TV Joj a Pečie celé Slovensko na Jednotke RTVS.

tv markiza
Zdroj: TV Markíza

Zábavné hry plné nečakaných prekvapení si na Markíze pozrelo rekordných 363-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov, pričom v čase vysielania mala šou dosah až na 535-tisíc divákov (AvRch v CS 12+).

Stálu zostavu šou tvoria Adela Vinczeová, Jana Kovalčiková, Zuzana Kubovčíková Šebová, Tomáš Maštalír, Michal KubovčíkJuraj Kemka. V ôsmej epizóde ju doplnili obľúbená herečka Kristína Svarinská a populárny herec Lukáš Latinák.

Množstvo ľudí sleduje aj spravodajské relácie

Najsledovanejším spravodajským programom soboty sa stala večerná relácia Počasie, ktorú sledovalo 498-tisíc divákovTelevízne noviny si zasa pozrelo 467-tisíc divákov starších ako 12 rokov.

Najsledovanejšou politickou diskusnou reláciou sa v nedeľu 29. októbra 2023 stalo Na telo. Vydanie, v ktorom moderátor Michal Kovačič privítal podpredsedníčku Progresívneho Slovenska Luciu Plavákovú, poslanca za SNS Rudolfa Huliaka a poslanca za hnutie Slovensko Michala Šipoša, zaznamenalo trhový podiel 25,7 %. Debatu si na Markíze po 13:00 hod. pozrelo 354-tisíc divákov starších ako 12 rokov.

Zdroj: TS Markíza

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -