Najobľúbenejšie športové hry na váš Android! Ktorá hra vyhrala?

Nenechajte si ujsť

Športovanie cez smartfón?

Dnes som mal chuť si zašportovať. Avšak spravil som to trošku nezvyčajným štýlom. Zobral som do ruky môj mobil Sony Xperia XZ2 Compact a v Obchode Play som si našiel najobľúbenejšie športové hry.

Vyskúšal som 3 hry, ktoré mi aplikácia vyhodnotila ako najobľúbenejšie a tak som aspoň otestoval, či sú v top 3 právom. Zahral som si hry: Hit & Knock down, Golf battle a Billiards City. Pred tým, ako poviem, ktorá sa mi pozdávala najviac, musím podotknúť, že na Sony Xperia XZ2 Compact žiadna hra nesekala, aj keď na starších mobilných telefónoch možno budete mať problém napríkad s Golf Battle.

Billiards City

Ide o klasickú hru biliardu, ktorá sa však hrá v offline móde. Nehráme tak proti ostatným ľuďom ako to je v podobných biliardových hrách zvykom, ale máme pred sebou rôzne úlohy. Taktiež máme životy a preto sa musíme snažiť prejsť jednotlivé levely čo najlepšie, bez jedinej chyby. Ak teda budete bez internetu, táto hra bude pre vás skvelou voľbou. Ovládanie je v celku jednoduché, naučíte sa ho takmer okamžite.

športové hry
športové hry

Golf Battle

Golf Battle je jediná z týchto hier, pri ktorej potrebujete pripojenie na internet. Ide o skvelú, veľmi prepracovanú hru. Okrem zábavného hrania golfu proti reálnym ľuďom môžeme aj otvárať krabice, získavať ďalšie golfové palice a podobne. Za mňa určite hra číslo 1.

športové hry
športové hry

Hit & Knock down

Najobľúbenejšia športová hra v Obchode Play. Ide o to, že loptičkou zhadzujeme rôzne kelímky a máme ich zhodiť na čo najmenej pokusov. Hrá sa to tak, že prstom kĺžeme po obrazovke. Na niektorých najmä starších telefónoch to môže byť celkom výzva avšak na Sony Xperia XZ2 Compact to bolo bezproblémové.

športové hry
športové hry

Mne sa na mojom mobile Xperia XZ2 Compact hralo výborne! A čo vy? Skúsili ste niektorú z týchto hier? Ktorá sa vám páčila najviac? Dajte nám vedieť do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -