REKLAMA

Najočakávanejšie filmy februára 2019

Rok 2019 je v plnom prúde, čo pre nás znamená jednu vec: množstvo a množstvo filmových premiér! Tentokrát sme pre vás opäť vybrali 5 titulov, ktoré si pozrieme už tento mesiac, a ktoré by ste nemali zmeškať. Na svoje si prídu všetci filmoví fanúšikovia! Tak čo, na ktorý sa tešíte najviac?

LEGO príbeh 2 – 7. február

 

REKLAMA

Po úspechu originálu sa opäť stretneme s hrdinami z mestečka Brickburg. Uplynulo takmer 5 rokov, odkedy bolo “všetko super,” a teraz musia čeliť novej obrovskej hrozbe – nájazdníkom z LEGO DUPLO®, ktorí ničia všetko rýchlejšie, ako to stíhajú obyvatelia znova vystavať.

Alita: Bojový Anjel – 14. február

 

Alita je normálne dievča s robotickým telom, predurčená k veľkým veciam. Len o tom zatiaľ nevie. James Cameron a Robert Rodriguez, dve výnimočné mená svetovej kinematografie, prinášajú neobyčajný príbeh o páde anjela a zrodení bojovníčky.

Ako si vycvičiť draka 3 – 21. február

 

Mladý Viking Štikút a drak Bezzubý sa vracajú v pokračovaní úspešnej dobrodružnej animovanej série Ako si vycvičiť draka. Spoločne budú hľadať Skrytý svet, jedinú nádej na záchranu ľudskodračieho spoločenstva

Ostrým nožom – 21. február

 

Ľudovítovi neonacisti zavraždili jediného syna. Kvôli nefunkčnému súdnemu systému sú však tí istí páchatelia prepustení na slobodu a Ľudo sa všetkými silami snaží dosiahnuť ich opätovné zadržanie. Keď sa však dozvie, že za synovou smrťou nestál náhodný útok extrémistov, ale organizovaná zločinecká skupina, uvedomuje si, že stojí proti nepriateľovi nad svoje sily. Pokúsi sa zachrániť aspoň to, čo mu ešte ostalo – vlastnú rodinu.

Všetko najhoršie 2 – 28. február

 

Po finančnom hite prichádza pokračovanie hororu s lákavou premisou. Tree už dostala trest osudom, keď musela opakovane prežívať deň, na ktorého konci ju zavraždili. Po spokojnom období sa však niečo zmení a ona sa znova ocitne v časovej slučke svojich krvavých narodenín. Tentokrát však príde na to, že existujú aj horšie veci ako každodenné umieranie.

Čo vravíte na nás výber najočakávanejších filmov tohto mesiaca? Na ktorý z nich sa tešíte najviac? Vaše postrehy a názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: ufd.sk, csfd.cz