TOP 5: Najočakávanejšie filmy februára 2020, ktoré nesmieš zmeškať

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

TOP 5: Najočakávanejšie filmy februára 2020

Najočakávanejšie filmy februára 2020: Aj v tomto mesiaci sa môžeme tešiť na veľké množstvo skvelých príbehov, ktoré si užijeme v našich kinách. Pri tejto príležitosti sme pre vás pripravili výber TOP 5 filmov, ktoré by ste si určite mali ísť pozrieť.

VTÁKY NOCI A FANTASTICKÝ PREROD JEDNEJ HARLEY QUINN (Birds of Prey) – 6. február

Vo filme Vtáky noci a fantastický prerod jednej Harley Quinn rozpráva hlavná hrdinka svoj prekvapivý príbeh tak, ako to vie len ona. Keď sa v Gothame jeho najnechutnejšie sebestredný zločinec Roman Sionis a jeho horlivá pravá ruka Zsasz zamerajú na dievča menom Cass, mesto počas jej hľadania okamžite prevrátia hore nohami. Cesty štyroch svojských žien – Harley, Huntress, Black Canary a Renee Montoya – sa pretnú a ony nemajú na výber. Musia sa spojiť, aby zločinca porazili.

Hviezdne obsadený film, v ktorého centre stojí postava, ktorú si diváci a diváčky zamilovali vo filme Jednotka samovrahov (Suicide Squad). Po rozchode s Jokerom sa Harley Quinn snaží nájsť vo svete svoje nové miesto a spája sa s ďalšími unikátnymi ženami, aby zachránili ohrozené dievča, ale aj mesto Gotham, najznámejšiu metropolu sveta komiksov vydavateľstva DC Comics. Vydajte sa s dravými Vtákmi noci na pestrofarebnú, ligotavú a nabúšenú jazdu jeho ulicami.

1917 – 13. február

Sam Mendes, režisér filmov Spectre a Skyfall, prichádza s novou vojnovou drámou, ktorá bola nominovaná na 10 Oscarov.

Dvaja britskí vojaci v prvej svetovej vojne majú podľa rozkazu preniknúť ďaleko za nepriateľskú líniu a doručiť správu o odvolaní zajtrajšieho útoku ich vlastnému oddielu. Ak zlyhajú, ich celý oddiel padne do pasce a nastane masaker.

JUDY – 13. február

Renée Zellweger v úlohe jednej z najväčších hollywoodskych legiend, herečky a speváčky Judy Garland.

Judy Garland bola fenomenálna speváčka a úspešná herečka, ktorá sa už od útleho veku stáva miláčikom celej Ameriky. Jej talent si podmaňuje milióny divákov na celom svete. Jej kariéra je doslova splneným snom. Ale všetko má svoju cenu. Úspech a sláva si vyberajú vysokú daň. Jej život sprevádza pocit osamelosti, jej démonom je alkohol a závislosť na liekoch.

JEŽKO SONIC (Sonic the Hedgehog) – 20. február

Superrýchly modrý ježko Sonic patrí medzi najväčšie videoherné legendy. A pretože o legendách sa spravidla natáčajú filmy, vznikla aj komédia, v ktorej bude hlavný hrdina unikať pred svojim neúnavným prenasledovateľom Doktorom Robotnikom rýchlosťou toho najrýchlejšieho blesku.

Schopnosť unikať najrýchlejšie na svete ~ a to na ktoromkoľvek svete, v ktorom sa práve vyskytuje, by ježko Sonic bez mrknutia oka vymenil za naozajstného kamaráta. Zo svojho lesného útočišťa síce chodí navštevovať dobráckeho malomestského šerifa Toma (James Mardsen), ten sa však tak úplne nepočíta, lebo si Sonica pri jeho rýchlosti ešte nestihol všimnúť.

TEMPOS – 27. február

Nový hudobný dokument TEMPOS je pripravený. O tom, ako si najznámejší slovenský raper vybudoval svoju kariéru a slávu, sa dozviete vo filme. Uvidíte aj to, ako sa tvorila a formovala slovenská hip-hopová scéna.

Popri príbehu budeme môcť uzrieť množstvo archívnych záberov, ktoré ešte neboli nikde publikované. Výpovede ďalších známych tvárí a názory Rytmusových kolegov taktiež uvidíte vo filme, ako aj Patrikových dvojníkov, ktorí stvárňujú jeho mladšie ja.

Zdroj: ufd.sk, csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -