Toto sú najočakávanejšie filmy od Netflixu, ktoré si v roku 2021 nemôžete nechať ujsť

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najočakávanejšie Netflix filmy v roku 2021

Okrem nových nádejí na lepšiu budúcnosť nám rok 2021 prinesie aj mnohé skvelé originálne filmy a my sa dnes pozrieme na tie z nich, ktoré uvidíme na platforme Netflix.

Tohtoročná nádielka originálnych kúskov obsahuje naozaj pestrý zoznam, takže sa máme na čo tešiť. Pustime sa do toho.

The White Tiger

 • žáner: dráma
 • režisér: Ramin Bahrani
 • dátum vydania: 22. január 2021

Uznávaný indický režisér a scenárista Ramin Bahrani už čoskoro zavíta na Netflix. Film je výnimočný v tom, že ho tvorcovia celý prehovorili do anglického jazyka, ale v pozadí budete stále počuť indický prízvuk hercov.

Dej nám ukáže ambiciózneho vodiča bohatej indickej rodiny, ktorý sa snaží utiecť pred chudobou a začať podnikať. Jeho cesta za úspechom však nebude vôbec jednoduchá.

Malcolm & Marie

 • žáner: dráma
 • režisér: Sam Levinson
 • dátum vydania: 5. február 2021

V hlavných úlohách sa predstavia John David Washington (Tenet) a Zendaya. Spoločne nám ukážu ich herecký talent v tejto vzťahovej dráme, ktorú natočili v lete počas karantény. Netflix sľubuje napätú atmosféru, ktorá bude pokúšať silu partnerskej lásky.

Army of the Dead

Army of the Dead Zack Snyder
Zdroj: ew.com
 • žáner: horor
 • režisér: Zack Snyder

Tento film bol predstavený ako veľkorozpočtový žánrový mashup s hŕstkou zaujímavých hercov – Dave Bautista, Ella Purnell, Omari Hardwick, Tig Notaro a Huma Qureshi. Novinka sa bude streamovať na Netflixe neskôr v roku 2021 a po nej príde dokonca aj animovaná prequel séria, v ktorej uvidíme pôvodné herecké obsadenie.

Premisa filmu je priamočiara a neuveriteľne šialená. Dej nám ukáže partiu zabijakov, ktorí sa rozhodli infiltrovať do zombíkmi zamoreného Las Vegas. Dôvod? Zinkasovať všetky peniaze z kasína.

Don’t Look Up

Dont look up Netflix
Zdroj: allcelebswiki.com
 • žáner: komédia
 • režisér: Adam McKay

Privítajte prosím jeden z najväčších originálnych filmov, aké kedy Netflix oznámil. Herecké obsadenie totižto obsahuje hollywoodske hviezdy ako Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Timothée Chalamet, Cate Blanchett, Maryl Streep a Jonah Hill.

Film sleduje dvoch astronómov, ktorí sa snažia varovať civilizáciu pred obrovským meteoritom rútiacim sa k Zemi. Veľa informácií nám zatiaľ odhalených nebolo, ale o tomto ambicióznom projekte vás budeme určite informovať.

Red Notice

Red Notice 2021
Zdroj: giantfreakinrobot.com
 • žáner: akčný
 • režisér: Rawson Marshall Thurber

Ďalší projekt s nabitým hereckým obsadením. V tejto akčnej lahôdke sa v hlavných úlohách predstavia Dwayne Johnson, Ryan Reynolds a Gal Gadot.

Vyššie spomenutí herci stvárnia postavy agentov, ktorí sa pokúsia dolapiť medzinárodného zločinca umenia. Táto novinka vyzerá naozaj zaujímavo, ale kedy presne ju uvidíme, je zatiaľ otázne.

Blonde

Blonde Netflix 2021
Zdroj: theplaylist.net
 • žáner: životopisný
 • režisér: Andrew Dominik

Ak sa tu nájdu nejakí fanúšikovia Marilyn Monroe, táto životopisná snímka je určená pre vás. Pripravovaná novinka vyrozpráva životný príbeh jednej z najznámejších sexuálnych symbolov 50. rokov 20. storočia. V hlavnej úlohe sa predstavia Ana de Armas, Adrien Brody a Bobby Cannavale.

The Dig

 • žáner: životopisný, dráma, historický
 • režisér: Simon Stone

Pri tomto originálnom výtvore spojí Netflix sily so spoločnosťou BBC Films a výsledkom bude veľmi zaujímavý príbeh archeológa v prevedení herca Ralpha Fiennesa. Dej sa zameria na jeho famózny nález Sutton Hoo na začiatku 20. storočia. Po boku Fiennesa sa predstavia Lily James a Johnny Flynn.

Wendell & Wild

najlepšie Netflix filmy 2021
Zdroj: deadline.com
 • žáner: animovaný, horor
 • režisér: Henry Selick

Animovaný horor? Prečo nie. A ak sú scenáristami Jordan Peele a Keegan-Michael Key, tak sa neúspechu báť pravdepodobne nemusíme. Film sleduje dvoch bratov démonov, ktorí sa snažia uniknúť z podsvetia. Novinka bude debutovať na streamovacej platforme počas obdobia Halloweenu 2021.

Bruised

najlepšie Netflix filmy 2021
Zdroj: variety.com
 • žáner: dráma, thriller
 • režisér: Halle Berry

Tento režijný debut Halle Berry sa pôvodne ocitol na Medzinárodnom filmovom festivale v Toronte minulý rok, kde si ho všimol Netflix. Streamovací gigant odkúpil jeho práva za 20 miliónov dolárov.

Halle Berry si okrem réžia skúsila aj hlavnú postavu. Dej sa zameriava na zneuctenú MMA bojovníčku, ktorá chce zmeniť svoj život v nádeji, že porazí jednu z vychádzajúcich hviezd v tomto divokom športe.

Munich

Munich Netflix 2021
Zdroj: about.netflix.com
 • žáner: dráma, historický
 • režisér: Christian Schwochow 

Vo filmovej adaptácii románu Fatherland od spisovateľa Roberta Harrisa z roku 2017 sa v hlavnej úlohe predstaví Jeremy Irons. Za zmienku stojí aj herec Martin Wuttke (Nehanební bastardi), ktorý sa zhostí úlohy Adolfa Hitlera.

Dej je situovaný do roku 1938, kedy to Európa nemala vôbec jednoduché. Hlavnou postavou je Hugh Legat, ktorý je členom britskej diplomatickej služby. Film sleduje úsilie Nevilla Chamberlaina o vybudovanie mierovej dohody.

Pinocchio

najlepšie Netflix filmy 2021
Zdroj: vampiresquid.co.uk
 • žáner: animovaný
 • režisér: Guillermo del Toro

Guillermo del Toro pracuje na mnohých projektoch pre Netflix ako súčasť svojej výstupnej dohody, ale asi najviac zaujímavým bude práve toto modernotemné spracovanie ikonického Pinnochia.

Tešiť sa taktiež môžeme na skvelé herecké obsadenie. Hlasy, ktoré budeme počuť patria hercom ako Ewan McGregor, Tilda Swinton, Christopher Waltz a Ron Perlman. Dátum premiéry zatiaľ odhalený nebol.

Ako môžete vidieť, Netflix si pre nás aj v roku 2021 pripravil skvelé originálne filmy, ale väčšina z nich stále nepozná dátum vydania. Aj preto nikam neodchádzajte, pretože o všetkom vás budeme určite informovať.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -