TOP 10: Najočakávanejšie seriály od Netflixu, ktoré nám prinesie rok 2021

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Najočakávanejšie Netflix seriály v roku 2021

Rok 2021 je konečne tu. Okrem nových nádejí na lepšiu budúcnosť nám prináša aj mnoho seriálov. My sa teraz pozrieme na tie, ktoré vyjdú na platforme Netflix. Nepochybne nás čakajú hodiny a hodiny zábavy s obľúbenými staronovými hrdinami, no aj úplne nové kúsky, na ktoré si brúsime zuby. Ktoré sú najočakávanejšie Netflix seriály, ktoré nám prinesie rok 2021?

Začneme tými, ktoré nám prinesú nové série či iné pokračovania už existujúcich príbehov. Nachádzajú sa medzi nimi fanúšikmi obľúbené seriály. Nižšie v článku nájdete úplne nové seriály, ktoré si pre nás Netflix tento rok chystá.

Disenchantment – 3. séria

Konečne sa dočkáme tretej série najnovšieho projektu Matta Groeninga (Simpsonovci, Futurama) – seriálu Disenchantment. Tento animovaný príbeh sa odohráva v minulosti a sprevádza nás ním mladá princezná Bean, ktorá sa však správaním k svojmu postaveniu ani nepribližuje. Na jej dobrodružstvách ju sprevádza elf Elfo a démon Luci. Tohto pokračovania sa dočkáme už 15. januára.

Sex Education – 3. séria

3. séria Sex education
Zdroj: medium.com

Sex Education je obľúbeným seriálom najmä medzi teenagermi. Hlavnými postavami sú traja mladí ľudia – Otis, Maeve a Eric. Otis a Maeve si v prvej sérii otvorili sexuálnu poradňu pre teenagerov na ich škole. Vďaka tomuto biznisu sa z nich stali priatelia a spoločne prežili ešte mnoho dobrodružstiev. A novú nádielku si pre nás Netflix chystá už v lete.

Love, Death + Robots

TIP na seriál: Love, Death + Robots | Udivujúce krátke animované príbehy
Zdroj: hifipublic.com

Seriál Love, Death + Robots priniesol do sveta Netflixu úplne nový žáner. Jedná sa o na seba nenadväzujúce epizódy, ktoré rozprávajú rôzne dlhé sci-fi, fantasy a iné príbehy. Niektoré sú strašidelné, iné úsmevné a dokonca sme mali možnosť vidieť aj niekoľko úplne absurdných. Pokračovania tohto seriálu by sme sa pravdepodobne mali dočkať ku koncu roku.

Zaklínač – 2. séria

seriál the witcher
Zdroj: wallpapershome.com

Seriál Zaklínač je natočený podľa rovnomennej knižnej série, podľa ktorej vznikla aj počítačová hra. Tento rok by sme sa mali dočkať druhej série. Príbeh popisuje tri dejové a časové línie, ktoré sa spájajú s postavami – Geralta z Rivie, Yennefer a Ciri. Ku koncu prvej série sa tieto tri línie konečne spojili, a tak je možné, že sa v druhej sérii konečne stretnú aj všetky tri hlavné postavy spolu.

Stranger Things – 4. séria

o čom bude 4. séria stranger things
Zdroj: collider.com

Na Netflix by sa mal vrátiť aj fantasy seriál Stranger Things, na ktorý už čaká mnoho fanúšikov. Štvrtá séria nám snáď ponúkne vysvetlenia, poriadnu nálož akcie a skvelé herecké výkony. Postava Eleven stále bojuje s prepojením medzi reálnym svetom a alternatívnou realitou „Upside Down„. Podarí sa jej tento boj v novej sérii konečne vyhrať?

Cowboy Bebop

Netflix seriály 2021 - cowboy bebop
Zdroj: theverge.com

V roku 2021 by sa mala objaviť aj hraná verzia japonského anime Cowboy Bebop. Príbeh je o skupine lovcov odmien, ktorí naháňajú tých najväčších kriminálnikov v galaxii. Majú možnosť zachrániť svet, no urobia tak iba keď im niekto za to poriadne zaplatí.

Jupiter’s Legacy

Netflix seriály 2021 - jupiters legacy
Zdroj: inverse.com

Netflix si pre nás tento rok chystá aj úplne nový superhrdinský seriál Jupiter’s Legacy. Pôjde o hraný seriál o superhrdinoch z rovnomenných komiksov od Marka Millera a Franka Quietlyho. Deti známych superhrdinov sa spoja, aby zachránili skorumpovanú Ameriku a obhájili hodnoty svojich rodičov.

History of Swear Words

Napoly dokumentárna séria, napoly komédia. To bude History of Swear Words. Spolu s Nicolasom Cageom v hlavnej úlohe budeme môcť spoznávať dejiny nadávok a urážok. Nebude však chýbať vtipné spracovanie tohto seriálu, ktoré nás určite rozosmeje. Tento seriál na Netflix prichádza už zajtra, teda 5. januára.

Shadow and Bone

Shadow and Bone bude fantasy seriál natočený podľa rovnomennej knihy od autorky Leigh Bardugo. Príbeh rozpráva o mladej bojovníčke, ktorá v sebe objaví magické schopnosti. Vďaka nim môže zjednotiť jej svet. Nezaobíde sa to však bez zlých síl, ktoré jej budú stáť v ceste. Tento seriál by mal vyjsť v apríli.

Resident Evil: Infinite Darkness

Animovaný seriál Resident Evil: Infinite Darkness je založený na počítačovej hre Resident Evil od spoločnosti Capcom. Budeme mať možnosť sledovať hororový príbeh podobný tomu z hier so štipkou sci-fi prvkov. Fanúšikovia hry sa už určite nemôžu dočkať.

Medzi ďalšie seriály, ktoré nám Netflix prinesie v roku 2021, patrí napríklad aj Inventing Anna, Anatomy of a Scandal, Angry Birds: Summer Madness, Brand New Cherry Flavor, Fate – The Winx Saga, Firefly Lane, Lost Ollie, The Serpent, 2. séria Emily in Paris, 3. séria You, 2. séria Ratched a mnoho ďalších. Niet sa čoho obávať, aj keby nás čakalo ešte päť lockdownow, nudiť sa teda určite nebudeme.

Na ktorý Netflix seriál či pokračovanie sa v roku 2021 tešíte najviac? Vaše odpovede nám zanechajte v komentároch.  

Zdroj: netflix.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -