TOP 18: Najočakávanejšie seriály roku 2021, ktoré si určite nemôžete nechať ujsť

Nenechajte si ujsť

Získaj zľavy až 80 % na softvér a Windows 10 Pro už za 7,25 €

Začni rok 2021 s novým originálnym softvérom do tvojho PC. Zľavy až 80% a Windows 10 Pro už za 7,25 € V spolupráci s webom GoDeal24.com ti...

Prvé dojmy zo seriálu WandaVision – Ako na nás zatiaľ pôsobí unikátny sitkom z dielne štúdia Marvel?

Marvel je späť... Štúdio Marvel (pod taktovkou korporácie Disney) pomaly, no isto štartuje novú filmovú fázu, ktorú bude najbližších niekoľko rokov rozširovať. Plánov a podrobných...

WandaVision vysvetlenie: Komu patrí hlas z rádia, kto je mysteriózny včelár a omnoho viac

WandaVision vysvetlenie a teórieVideli sme prvé dve epizódy seriálu WandaVision a síce sa toho nestalo veľa, no vysvetlenie určitých skutočností vám môže pomôcť v...

Chris Evans ešte nepovedal svoje posledné zbohom ako Captain America. Vráti sa v budúcom MCU projekte?

Captain America chystá návrat do MCU Server Deadline exkluzívne informoval o tom, že herec Chris Evans chystá návrat ako Captain America do budúceho MCU projektu....
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 20 rokov a na vysokej škole v Bratislave študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Najočakávanejšie seriály roku 2021

Ťažký rok 2020 je za nami a pred nami sa črtá rok 2021, ktorý snáď bude vo viacerých smeroch lepší ako predchádzajúci. Rok 2021 by mal byť okrem filmovej ponuky, ktorá je rozšírená o mnoho nevydaných filmov z roku 2020, bohatý aj na seriálovú ponuku. Práve preto sme si pre vás pripravili článok, v ktorom sú pre vás pripravené najočakávanejšie seriály roku 2021.

WandaVision (15. január 2021)

Seriál WandaVision je prvým MCU seriálom, ktorého sa dočkáme už zhruba o dva týždne. Hlavných hrdinov Wandu a Visiona si zahrajú opäť herci Elizabeth Olsen a Paul Bettany, pričom v seriáli uvidíme aj niekoľko nových, no aj mnoho starých postáv z MCU. Seriál by mal mať 6 až 8 približne jednohodinových častí a vyjde na streamovacej platforme Disney+.

Euphoria Special: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob (24. január 2021)

Euphoria special episode
Zdroj: screenrant.com

Táto špeciálna časť seriálu Euphoria bude už druhou špeciálnou epizódou a v poradí desiatou epizódou prvej série. V tejto časti si Jules, ktorú hrá herečka Hunter Schafer, počas vianočných sviatkov spomína na celý predošlý rok. Túto špeciálnu epizódu seriálu Euphoria bude možné pozrieť si na streamovacej platforme HBO GO a HBO Max.

The Flash – 7. séria (23. február 2021)

Superhrdina The Flash od spoločnosti DC sa v siedmej sérii rovnomenného seriálu ukáže už vo februári. Seriál je spin-offom k seriálu Arrow a na oboch seriáloch pracovali rovnakí tvorcovia. Hlavného hrdinu The Flasha/Barryho Allena hrá herec Grant Gustin a siedma séria seriálu The Flash vyjde na televíznej stanici The CW.

The Falcon and the Winter Soldier (marec 2021)

Ďalší seriál z dielne Marvel. Pôvodne prvý seriál The Falcon and the Winter Soldier si nakoniec pozrieme ako druhý a to niekedy v marci. V hlavných úlohách uvidíme hercov Anthonyho Mackieho (Falcon) a Sebastiana Stana (Winter Soldier). Pôjde o druhý seriál patriaci do MCU a určite patrí aj medzi najočakávanejšie seriály roku 2021. Seriál si pozrieme na streamovacej službe Disney+.

Zack Snyder’s Justice League (marec 2021)

Aj keď technicky nejde o seriál, ale o film, pre svoju dĺžku je rozdelený na niekoľko epizód a je uvedený ako miniséria. Vďaka tomu sa ocitol na tomto zozname. Ide o dlhoočakávanú verziu filmu Justice League z roku 2017, ktorá však tentokrát bude urobená úplne podľa predstáv režiséra Zacka Snydera. Film/minisériu uvidíme na streamovacej platforme HBO Max už v marci.

Shadow and Bone (apríl 2021)

Shadow a Bone je fantasy seriál natočený podľa rovnomennej knihy od autorky Leigh Bardugo. Seriál sa zameria na mladú bojovníčku, ktorá v sebe objaví magické schopnosti schopné zjednotiť jej svet, no zlé sily proti nej začnú spriadať plány. V hlavných úlohách sa ukážu napríklad Jessie Mei Li alebo Ben Barnes. Seriál vyjde na streamovacej platforme Netflix.

Loki (máj 2021)

Opäť MCU seriál, ktorého ústrednou postavou je (ešte vtedy) záporák Loki, ktorého hrá Tom Hiddleston. Loki po tom, čo ušiel s Tesseractom v Avengers: Endgame, začne cestovať v čase a začne meniť dôležité udalosti v histórii ľudstva. V seriáli uvidíme aj herca Owena Wilsona ako člena organizácie TVA, ktorá monitoruje multiverzum. Loki vyjde na streamovacej platforme Disney+.

The Book of Boba Fett (december 2021)

The Book of Bobba Fett
Zdroj: starwars.com

Seriál The Book of Boba Fett určite poteší všetkých fanúšikov Star Wars. Temuera Morrison ako Boba Fett a Ming-Na Wen ako Fennec Shand v potitulkovej scéne poslednej časti druhej série seriálu The Mandalorian prevzali vládu nad palácom Jabby Hutta a Boba sa v podstate stal vládcom podsvetia na planéte Tatooine. Viac sa dozvieme v decembri na stremovacej službe Disney+.

Star Wars: The Bad Batch (TBA)

Spin-off k seriálu Star Wars: The Clone Wars s názvom Star Wars: The Bad Batch je animovaný seriál, ktorý sa zameriava na skupinku špeciálne upravených klonov snažiacich sa udržať nad vodou po ukončení Klonových vojen. Presný dátum ani mesiac vydania nie je známy, no očakáva sa, že to bude skôr v prvej polovici roka na streamovacej platforme Disney+.

What if…? (TBA)

Tento animovaný MCU seriál by sme mohli vidieť niekedy zhruba v polovici tohto roka, aj keď oficiálny dátum ani mesiac ešte neboli potvrdené. Seriál What if…? nám ukáže niektoré dejové línie z filmov, ktoré sa však odohrajú inak, resp. čo by sa stalo, ak by sa niektoré veci vo filmoch zmenili. Seriál vyjde na Disney+ a vrátiť by sa mala aj väčšina hereckého obsadenia z MCU.

Hawkeye (TBA)

zdroj: marvel.com

Vlastého projektu sa konečne dočká aj postava Hawkeye (Jeremy Renner), ktorú sme prvýkrát stretli vo filme Thor a neskôr vo väčšej roli aj vo filme Avengers. Seriál Hawkeye by sa podľa uniknutých informácií mal odohrávať v roku 2025 a Hawkeye by v ňom mal trénovať mladú lukostrelkyňu Kate Bishop (Hailee Steinfeld). Seriál by mal vyjsť koncom roka 2021 na Disney+.

Ms. Marvel (TBA)

zdroj: marvel.com

Posledný MCU seriál, ktorého sa dočkáme tento rok, je Ms. Marvel. Hlavnú postavu Kamalu Khan si zahrá Iman Vellani, pre ktorú bude tento seriál debutom. Kamala Khan je populárna komiksová postava, ktorá vznikla iba v roku 2013. Superhrdinka je Inhumanom a jej superschopnosťou je elasticita. Seriál by mal vyjsť koncom roka 2021 na Disney+.

Foundation (TBA)

Hraný sci-fi seriál natočený podľa knižnej predlohy rovnakého mena od autora Isaaca Asimova. Seriál Foundation sa zameria na skupinu vyhnancov, ktorí zistia, že jediný spôsob, ako zachrániť Galaktické impérium, je vzdorovať mu. Pôvodná predloha seriálu bola inšpiráciou aj pre sériu Star Wars. Seriál vyjde niekedy v roku 2021 na streamovacej službe Apple TV+.

Halo (TBA)

halo seriál najočakávanejšie seriály roku 2021
Zdroj: lrmonline.com

Seriál Halo je hraný sci-fi seriál natočený podľa videohernej franšízy rovnakého mena. Seriál sa zameria na vojnu medzi Veliteľstvom vesmírnych spojených národov a mimozemskou rasou Covenant, ktorá sa odohráva v 26. storočí. Hlavného protagonistu si zahrá herec Pablo Schreiber. Seriál by mal vyjsť niekedy začiatkom roka 2021 na televíznej stanici Showtime.

The Witcher – 2. séria (TBA)

seriál The Witcher
Zdroj: winteriscoming.net

Obľúbený seriál The Witcher, natočený podľa rovnomennej knižnej série, by sa mal v roku 2021 vrátiť s druhou sériou aj s hlavnou postavou Geraltom z Rivie (Henry Cavill). Fanúšikovia sa do budúcnosti môžu tešiť aj na dva spin-offy, animovaný The Witcher: Nightmare of the Wolf a The Witcher: Blood Origin. Druhá séria seriálu vyjde v roku 2021 na Netflixe.

The Lord of the Rings (TBA)

herecké obsadenie seriálu Pán prsteňov najočakávanejšie seriály roku 2021
Zdroj: screenrant.com

Tento seriál zo sveta filmovej a knižnej série Pán prsteňov sa bude odohrávať v Druhom veku Stredozeme a vyrozpráva príbehy, ktoré sa stali pred udalosťami série Pán prsteňov. Je známe, že prvé dve časti seriálu bude režírovať španielsky režisér J.A. Bayona. Seriál by mal vyjsť počas tohto roka na stremovacej službe Amazon Prime Video.

Friends Reunion Special (TBA)

Jednej špeciálnej epizódy sa dočká aj populárny sitkom Friends (po slovensky Priatelia). Matthew Perry, jeden z hlavných hercov, v novembri cez Twitter prezradil, že natáčanie tejto časti by sa malo začať v marci 2021 a dočkať novej časti by sme sa tak mali niekedy neskôr v roku 2021. Táto špeciálna epizóda vyjde viac ako 15 rokov po ukončení seriálu na streamovacej platforme HBO Max.

Sex Education – 3. séria (TBA)

Obľúbený seriál Sex Education mal začať natáčať svoju tretiu sériu ešte v marci 2020, no nanešťastie sa natáčanie presunulo až na september 2020. Seriál preto nestihne svoju tradičnú januárovú premiéru, ktorá sa presunie minimálne o pol roka. Ak už ale všetko pôjde podľa plánov, dá sa očakávať, že tretiu sériu si pozrieme niekedy v lete 2021 na Netflixe.

Toto boli najočakávanejšie seriály roku 2021. Na ktorý z týchto projektov sa tešíte najviac? Aké ďalšie seriály by ste do zoznamu pridali vy? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: en.wikipedia.org, rottentomatoes.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah

Nový Willy Wonka čoskoro spozná meno herca v hlavnej úlohe. Bude ním Tom Holland?

Filmové štúdio Warner Bros. zužuje počet kandidátov a nový Willy Wonka už čoskoro spozná meno herca v hlavnej úlohe. V hľadáčiku sa momentálne nachádzajú...

Hororovka The Medium púta pozornosť s novým gameplay trailerom. Poznáme aj systémové požiadavky

Vývojárske štúdio Bloober Team vypustilo nový trailer k ich nadchádzajúcej psychologickej hororovke The Medium. Hra bude vychádzať 28. januára 2021 na platformy Microsoftu. MOHLO BY...

Liam Neeson tvrdí, že odchádza na herecký dôchodok. Je to však pravda? Tieto slová už v minulosti povedal

Liam Neeson odchádza na dôchodok Liam Neeson tvrdí, že odchádza na herecký dôchodok. Aspoň teda s akčnými filmami. Práve pre tie bol najznámejší za poslednú...

Získaj zľavy až 80 % na softvér a Windows 10 Pro už za 7,25 €

Začni rok 2021 s novým originálnym softvérom do tvojho PC. Zľavy až 80% a Windows 10 Pro už za 7,25 € V spolupráci s webom GoDeal24.com ti...

Dwayne Johnson odhalil prvý trailer k jeho autobiografickému seriálu Young Rock

Začiatkom roku 2020 sme sa dozvedeli, že jedna z najväčších filmových hviezd dnešnej doby dostane vlastný autobiografický seriál Young Rock, ktorého prvý teaser trailer...