Fanúšikovia prehovorili: Toto sú najpozeranejšie seriály Netflixu za rok 2018!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najpozeranejšie seriály Netflixu za rok 2018

Netflix pokračuje vo svojej dominancii a jeho plán je jasný. Už párkrát sme vám písali o tom, že táto spoločnosť múdro investuje do vlastných seriálov. Až miliardy dolárov putujú práve na produkciu ich vlastného obsahu, ktorý má byť tým najjednoduchším spôsobom, ako na svoju platformu prilákať nových zákazníkov. No a my musíme uznať, že sa im to zatiaľ darí. Ktoré príbehy sa im však vyplatili najviac? Poďme sa pozrieť na zoznam 20 najpozeranejších seriálov na Netflixe za rok 2018!

čarodejnica sabrina
Zdroj: imdb.com
  • 20. – A series of Unfortunate Events
  • 19. – Cable Girls
  • 18. – Marvel’s Luke Cage
  • 17. – Santa Clarita Diet
  • 16. – Big Mouth
  • 15. – Altered Carbon
  • 14. – Dark
  • 13. – Sense8
  • 12. – BoJack Horseman
  • 11. – Chilling Adventures of Sabrina

10. – Insatiable

Netflix rozpútal internetové nepokoje po uverejnení traileru na nový seriál Insatiable
Zdroj: gamerheadquarters.com

Mnohí ho znevažovali za ofenzívny humor voči ľuďom s nadváhou. Aj napriek tomu sa príbeh s herečkami Debby Ryan a Alyssa Milano dostal na priečku desiateho najpopulárnejšieho seriálu Netflixu za rok 2018. Dej nasleduje dievča, ktoré schudne, zapojí sa do súťaže krásy a mstí sa každému, kto si z nej kedysi uťahoval. Viac o seriáli zistíte na tomto odkaze.

9. – Elite

TIP na seriál: Elite | Španielsky seriál o všetkých problémoch teenagerov
Zdroj: pogdesign.co.uk

Španielská dráma opisuje to, čo sa stane, ak sa do elitnej školy dostanú traja teenageri zo strednej vrstvy. Prvá séria má mysteriózny nádych, keďže odhaľujeme, ktorý zo študentov je zodpovedný za nevyriešenú vraždu. Viac o seriáli zistíte na tomto odkaze.

8. – Marvel’s Daredevil

tretia séria daredevila
Zdroj: geektyrant.com

Matt Murdock – muž, ktorý ako dieťa oslepol – je cez deň šikovným právnikom, no v noci berie zákon do vlastných rúk a čistí ulice New Yorku pod menom Daredevil. Tretia séria je skvelo hodnotená a akčná, no žiaľ je aj posledná. Viac o seriáli zistíte na tomto odkaze.

7. – Atypical

Atypical
Zdroj: thesilversword.com

Tento komediálny seriál nasleduje Sama – teenagera, ktorý sa nachádza na spektre autizmu. Popri tom sa zameriava na jeho sestru Casey a ich rodičov, ktorí sa od neho vzďaľujú.

6. – Stranger Things

Čo nám odhalil prvý teaser na tretiu sériu Stranger Things?
Zdroj: collider.com

V druhej sérii hitového seriálu sa vraciame ku bande detí a dospelákov, ktorých životy sa poplietli s paranormálnym. Niet divu, že práve Stranger Things sa nachádzajú takto vysoko v tabuľke. Viac o seriáli zistíte na tomto odkaze.

5. – Marvel’s Jessica Jones

Zdroj: nerdist.com

Netflix a Marvel konečne vypočuli fanúšikov a dali nám druhú sériu s 13 novými epizódami. V nej sa hrdinka zameria na nový prípad a dáva si dokopy život potom, ako konečne porazila Kilgravea. Dúfajme, že ju nepostihne rovnaký osud ako zrušeného Daredevila a Lukea Cagea. Viac o seriáli zistíte na tomto odkaze.

4. – Black Mirror

Black Mirror
Zdroj: cinemaview.sk

Unikátny seriál tento rok prišiel už so štvrtou sériou. 6 samostatných epizód s vlastným príbehom divákov opäť pohltili. Viac o seriáli zistíte na tomto odkaze.

3. – Orange Is The New Black

TIP na seriál: Orange Is the New Black | Ženská väznica z pohľadu chovankýň
Zdroj: thesecondrow.com.au

V šiestej sérii sa vraciame za mreže, aby sme sa pozreli na dopad vzbury v Litchfieldskej väznici. Fanúšikovia si neužili len staré známe tváre, ale aj úplne nové postavy. Viac o seriáli zistíte na tomto odkaze.

2. – Money Heist

money heist
Zdroj: talknerdywithus.com

Netflix tento španielský originál vypustil len nedávno. Seriál predstavuje „Profesora“ – kriminálneho génia, ktorý zháňa osem extrémne nadaných ľudí, aby spolu podnikli nemožnú lúpež. Skupina si vezme rukojemníkov, ktorí zasa naopak vymýšľajú, ako dostať „Profesora.“

1. – 13 Reasons Why

13 Reasons Why predĺžený o ďalšiu sériu
Zdroj: betaseries.com

Hitový príbeh o teenageroch a ich rôznych problémoch tento rok prišiel s kontroverznou druhou sériou. Vzišla z neho často negatívna debata o dopade príbehu a jeho tematiky na mladého diváka. Aj to však preň bola skvelá reklama, vďaka čomu sa 13 Reasons Why prebojovalo na prvé miesto rebríčka. Viac o seriáli zistíte na tomto odkaze.

Čo vravíte na zoznam najpopulárnejších seriálov na Netflixe za rok 2018? Koľko z nich ste už videli? Vaše postrehy nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: businessinsider.com.au

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -