5 najpríťažlivejších záporákov a záporáčok zo slávnych filmov a seriálov. Na ktorej priečke skončili Damon či Harley Quinn?!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Najpríťažlivejší záporáci a záporáčky

Najpríťažlivejší záporáci a záporáčky. Všimli ste si, že vo väčšine prípadov sú tí zlí chlapci alebo tie zlé ženy vo filmoch vždy sexi? Ono to nie je náhoda. Záporák vo filme robí veľmi zlé veci, lenže je dobré, ak s ním aspoň trochu sympatizujeme. A to stáva väčšinou len vtedy, keď nás divákov zaujme ich vzhľad. Preto väčšinou tieto postavy charizmatických zloduchov a sexi záporáčok hrajú len tie najkrajšie hollywoodske tváre. Preto sme si pre vás pripravili rebríček tých najkrajších záporákov a záporáčok z filmov či seriálov. Na ktoré priečky sme zaradili upíra Damona či nádhernú Harley Quinn?

5. Bellatrix Lestrange zo série Harry Potter – Helena Bonham-Carter

najpríťažlivejší záporáci a záporáčky
Zdroj: youtube.com

Síce sme túto postavu zo série Harry Potter nenávideli, no každý chlap musí uznať, že na nej skrátka niečo je. Možno tá zlovestnosť v jej očiach alebo predstava, že pohlavný styk s takouto šialenou sexi čarodejnicou musí byť úžasný. Každopádne Bellatrix je jednou z najsexi čarodejníc v tejto sérii a to vďaka kráse a sexepílu vždy úžasnej Heleny Bonham-Carter. Ak by jej postava nebola až taká šialená, veľmi ľahko by pobláznila možno aj samotného Harryho.

4. Loki zo série MCU – Tom Hiddleston

najpríťažlivejší záporáci a záporáčky
Zdroj: brightside.me

Vo svete MCU sa objavilo množstvo skvelých a charizmatických záporákov. Lenže nikto si nezískal srdcia divákov a hlavne diváčok tak, ako sa to podarilo Lokimu. Ten svojou charizmou spôsobil, že sa fanúšičky zrazu prikláňali na temnú stranu. A dokonca v rámci atraktivity a sexepílu je na rovnakej úrovni, ako sexsymbol Chris Hemsworth v úlohe Thora. A to už je skutočne čo povedať.

3. Tyler Durden z filmu Klub bitkárov – Brad Pitt

najpríťažlivejší záporáci a záporáčky
Zdroj: brightside.me

Zrejme nikto si nezískal pozornosť toľkých diváčok ako Brad Pitt. Ten je takmer v každom svojom filme nesmierne očarujúci, charizmaticky, s dokonalou postavou či úsmevom. Jednou z jeho najslávnejších postáv je výbušný a excentrický Tyler Durden z kultového Fight Clubu režiséra Davida Finchera. Aj vďaka tejto postave bude Brad Pitt aj v 60tke večným sexsymbolom a snom takmer každej ženy na svete.

2. Harley Quinn z Jednotky samovrahov – Margot Robbie

Margot Robbie
Zdroj: brightside.me

Byť Jokerom, som najšťanejším mužom na svete. Prečo? Pretože sa po svojom boku môžem pochváliť úchvatnou sexicou menom Harley Quinn. Margot Robbie sa svojej postave oddala. Napriek mnohým výhradám si obliekla jeden z najerotickejších komiksových kostýmov vo filmoch. Krátke šortky, upnuté tričko a nič viac. Ak si k tomu domyslíte šibalský úsmev a dokonalé telo, tak máte jednu z najsexi záporných hrdiniek na svete. Sexi outfit Harley mal taký úspech, že na Halloween prekonal aj tradičné kostýmy sexi sestričiek či čarodejníc.

1. Damon Salvatore zo seriálu Upírske denníky – Ian Somerhalder

Ian Somerhalder
Zdroj: brightside.me

Mnoho žien pri pohľade na Damona sa ani veľmi nehnevalo na Elenu za to, že si vybrala jeho namiesto Stefana. Každý normálny človek by sa upíra bál, no pri Damonovi by si mnohé ženy priali, aby ich večer navštívil v ich posteli. Herec Ian Somerhalder sa dlhé roky živil ako model, kým sa dal na hereckú kariéru. A svoj vzhľad a skúsenosti s modelingom uplatnil takmer pri každej scéne v seriáli Upírske denníky. Hlavne vďaka jeho charizme a chémii s herečkou Ninou Dobrev sa zo seriálu stal kult.

Toto sú tí najpríťažlivejší záporáci a záporáčky vo svete kinematografie. Ktorá sexi postava vám tu jednoznačne chýba?

Zdroj: brightside.me

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. Tento clanok je zly sen. Je to ako rebricek najlrajsich krajin sveta a niekto ho vytvori podla toho kde bol. Cesko, polsko, chorvatsko, rakusko a Tunisko ako topka. Toto vazne? Takyto vyber? Podla coho? Ako je toto mozne spojit? Existuju tisice zaporakov a stovky v unamych filmoch. Toto je tak subjektivne a nepochopitelne ze lutujem cas co som tomu dal.

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -