Brie Larson prezradila, ktorý Avenger je podľa nej najsilnejší. S jej odpoveďou však viacerí nesúhlasia

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Najsilnejší Avenger podľa Brie Larson

Brie Larson je herečka, ktorá si v MCU zahrala postavu Carol Danvers. Tú poznáme hlavne z filmu Captain Marvel, ktorý sa volá podľa superhrdinského mena postavy. Captain Marvel patrí k tým silnejším Avengerom. Hlavnej predstaviteľky Brie Larson sa aj preto v jednom online rozhovore opýtali, či má nejakého favorita, ktorý by podľa nej bol najsilnejší Avenger.

Brie Larson sme okrem jej vlastného sólového filmu mohli vidieť aj v iných MCU projektoch. Ukázala sa v potitulkovej scéne filmu Avengers: Infinity War, potom vo filme Avengers: Engame, kde mala o niečo väčšiu rolu a jej hlas sme mohli počuť aj v jednej epizóde seriálu WandaVision. Hlas počula Monica Rambeau (Teyonah Parris), dcéra Carolinej kamarátky Marie.

najsilnejší avengeri mcu
Zdroj: screenrant.com

A najsilnejším Avengerom sa stáva…

Brie Larson dostala otázku (ktorú si môžete vypočuť tu), kto je najsilnejší Avenger a prečo je to práve Captain Marvel. Larson samozrejme potvrdila, že jej postava je najsilnejšia a že aj keď to nie je oficiálne, asi to začne rozširovať, následne na čo sa zasmiala (asi to myslela zo žartu). Ďalej hovorila, že ona to nepísala, ale to, že je Captain Marvel najsilnejšia, sú proste fakty.

K tomu dodala, že Thanos podľa nej podvádzal. Narážala na súboj v Avengers: Endgame, v ktorom sa Carol Danvers naťahovala s Thanosom o rukavicu s Kameňmi nekonečna. Proti Thanosovi použila svoju superschopnosť a Thanos sa možno aj trochu zľakol, no potom vytiahol z rukavice Kameň sily a udrel ním Captain Marvel, ktorú kamsi odhodilo. K otázke najsilnejšieho Avengera povedala ďalej toto:

„Myslím, počúvajte, že je to veľmi zábavná hra na hranie. Milujem túto otázku, pretože zjavne mám o tom sarkasticko-vážnu vec s Chrisom Hemsworthom, pretože ten je nastavený tak, že on je najsilnejší, takže je to všetko sranda. Úprimne si myslím, že hociktorá postava, ktorú milujete, je najsilnejšia, no ja som zaujatá, takže poviem, že som to ja.“

Je to ale naozaj tak?

Nuž, oficiálne nebolo povedané, ktorý Avenger je najsilnejší, takže my, fanúšikovia, o tom môžeme len polemizovať. Myslím si, a pravdepodobne v tomto nie som sám, že Captain Marvel najsilnejším Avengerom nie je. Thor je niekoľko tisíc rokov starý boh, ktorý by jej v súboji určite dal zabrať a nesmieme zabúdať ani na Wandu, ktorá sa v seriáli WandaVision predviedla.

Po všetkom, čo zažila v celej sérii MCU, ju jej vlastný seriál len doťukol a stala sa naozaj mocnou bytosťou, ktorá, dovolím si tvrdiť, by Captain Marvel porazila. Okrem nej ale v seriáli WandaVision vznikla ďalšia silná superhrdinka. Ňou je Monica Rambeau, ktorá dokáže po novom absorbovať a vysielať z tela rôzne formy energie a vidí elektomagnetické spektrum. To z nej robí veľmi silnú postavu.

Monica Rambeau
Zdroj: screenrant.com

Zmeranie si schopností medzi Captain Marvel a Monicou Rambeau (ktorej hrdinský pseudonym bude pravdepodobne Photon alebo Spectrum) by sme však mohli vidieť v plánovanom filme Captain Marvel 2. Obe postavy by sa vo filme mali ukázať a bude to naozaj zaujímavé, pretože Monica sa na Carol z nejakého dôvodu hnevá. Film bude mať premiéru 11. novembra 2022.

Ktorý z Avengerov je podľa vás najsilnejší – Thor, Captain Marvel, Wanda Maximoff alebo niekto úplne iný? Svoj názor nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: marvelcinematicuniverse.fandom.com, comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -