TOP 10: Najsledovanejšie filmy roku 2021 na streamovacej platforme Netflix

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Najsledovanejšie filmy roku 2021 na Netflixe

Netflix nám v uplynulom roku priniesol na obrazovky niekoľko desiatok nových filmov. My vám dnes prinášame rebríček, v ktorom zistíte, aké boli najsledovanejšie filmy roku 2021 na Netflixe, najväčšej streamovacej platforme. Všetky filmy v tomto zozname sú zároveň z produkcie tejto spoločnosti, čo znamená, že ich vlastné filmy na tejto platforme žali jeden úspech za druhým počas celého roka.

10. Yes Day

Čo myslíte, ako by to vyzeralo, ak by jeden celý deň rodičia odpovedali svojim deťom na ich žiadosti len slovkom áno? Nuž, práve o tom bol tento rodinný film, natočený podľa rovnomenného bestselleru, ktorý nám ukázal dvoch rodičov, ktorí už nevládali stále hovoriť svojim deťom nie. Vo filme hrali Jennifer Garner, Edgar Ramírez, Jenna Ortega alebo Everly Carganilla.

9. The Guilty

Remake dánskeho filmu rovnakého mena nám ukazuje príbeh bývalého problémového detektíva, ktorého degradovali na 911 operátora. Ten sa pokúša zachrániť cez telefón ženu, ktorej ide o život. Čoskoro sa ale ukážu nové zistenia a pochopenia, ktoré celý prípad obrátia totálne na ruby. Vo filme vidíme a počujeme hercov a herečky ako Jake Gyllenhaal, Riley Keough, Ethan Hawke či Peter Sarsgaard.

8. The Unforgivable

Žena sa po dlhom čase strávenom vo väzení opäť dostane na slobodu. Ľudia však na jej minulosť a chyby nedokážu zabudnúť. Rozhodne sa tak vyhľadať svoju sestru, ktorú kedysi opustila, aby tým napravila svoje chyby a našla vykúpenie. Nebude to však také jednoduché, keďže v ceste jej stojí mnoho prekážok. V hlavných rolách vidíme Sandru Bullock, Jona Bernthala, Vincenta D’Onofria či Roba Morgana.

7. Fatherhood

Kevin Hart sa tentoraz netradične ukázal nie v komédii, ale v dráme o otcovstve. Vo filme hrá ovdoveného otca, ktorý zostal na výchovu svojej jedinej dcéry úplne sám. Musí sa tak vysporiadať s vlastnými pochybnosťami, obavami, smútkom, no aj so špinavými plienkami. Snímka je inšpirovaná skutočným príbehom. Okrem Harta v ňom hrajú aj Alfre Woodard, Melody Hurd, Teneisha Collins alebo Rodney Alexandre.

6. Pripojení

Zombie či vesmírne apokalypsy sme už videli v mnohých filmoch. Teraz prichádza na rad apokalypsa robotov. Stroje sa totiž zbláznia a jediní, kto ich môžu zastaviť a zachrániť tým celé ľudstvo, sú Mitchellovci. Bežná, aj keď trochu divná rodina sa musí spojiť a premeniť svoj rodinný výlet na záchrannú akciu. V animáku je možné počuť hercov a herečky ako Abbi Jacobson, Danny McBride, Maya Rudolph či Michael Rianda.

5. Army of Thieves

Najlepší zlodej na svete dostane od tajuplnej ženy tajnú zákazku, ktorej náplňou je vykradnutie najbezpečnejších trezorov v Európe. Aby to však dokázal, musí viesť tím zložený z ďalších svojráznych zlodejov, z ktorých má každý iné zručnosti. Film je prequelom k minuloročnej snímke o zombie apokalypse s názvom Army of the Dead. V hlavných úlohách hrajú Matthias Schweighöfer, Nathalie Emmanuel alebo Ruby O. Fee.

4. Wish Dragon

U nás plní priania zlatá rybka na udici, na Blízkom východe zas džin z lampy a v Číne zrejme drak z čajovej kanvice. Mladý študent Din, ktorý pochádza z chudobnej rodiny, by sa rád po rokoch stretol s kamarátkou, ktorá je ale z bohatej štvrte. Na jeho šťastie však nájde kúzelného draka, ktorý mu s jeho prianím pomôže. Hlavným hrdinom prepožičali hlasy Jimmy Wong, Constance Wu, John Cho alebo Natasha Liu Bordizzo.

3. Army of the Dead

Tretie miesto si v tomto rebríčku získal už vyššie spomínaný film Army od the Dead. Ten nám ukazuje Las Vegas, z ktorého sa stalo karanténne mesto pre ľudí premenených na zombie. Skupina žoldnierov sa ale dozvie o obrovskom množstve peňazí ukrytom v jednom z trezorov v srdci mesta a tak sa do nebezpečnej zóny vyberie vykonať lúpež. Vo filme vidíme Dava Bautistu, Ellu Purnell, Anu de la Regueru či Matthiasa Schweighöfera.

2. We Can Be Heroes

Druhé miesto obsadil film ešte z konca roka 2020, ktorý je voľným pokračovaním superhrdinského filmu Dobrodružstvá na planéte detí z roku 2005. Dej filmu sa točí okolo mimozemskej invázie. Mimozemšťanom sa podarí chytiť a uväzniť všetkých dospelých superhrdinov a tak je na ich deťoch, aby zachránili Zem aj svojich rodičov. V snímke hrajú Pedro Pascal, Christian Slater, Priyanka Chopra alebo Boyd Holbrook.

1. Red Notice

Najsledovanejším Netflix filmom sa stal akčný film Red Notice. Tento film síce zbieral skôr priemerné hodnotenia, no vďaka humoru a skvelému obsadeniu si ho pozrelo neskutočné množstvo ľudí. Dej filmu sa točí okolo veľkolepej lúpeže starovekých predmetov, ktorá spojí dokopy najlepšieho agenta FBI a dvoch najlepších zlodejov umenia na svete. V hlavných rolách hrajú Dwayne Johnson, Ryan Reynolds, Gal Gadot a Ritu Arya.

Toto boli najsledovanejšie filmy roku 2021 na Netflixe. Videli ste ich všetky? Ktorý z nich sa vám páčil najviac? Dajte nám to vedieť do komentárov.

Zdroj: flixpatrol.com

Mohlo by sa ti páčiť

7 COMMENTS

  1. You might be wondering if it’s safe to use Solarmovie – https://thesolarmoviehd.com/ Well, the truth is that using any streaming website carries some risks. You could be exposing your computer to viruses and malware, or you could be breaking the law by streaming copyrighted content. However, there are ways to minimize these risks. You can use a VPN to protect your privacy and security, and you can use an ad blocker to avoid clicking on malicious ads.

  2. GoMovies is a web-based film streaming site thought process is to engage all ages individual. Here you will get the most recent and old motion pictures which can convey next level diversion encounters. Watching films on GoMovies helps with setting aside your cash as well as watching your number one motion pictures.

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -