TOP 10 najsledovanejších seriálov tohto leta na HBO GO: Nájdete medzi nimi svoj obľúbený?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najsledovanejšie seriály leta 2018 na HBO GO

Letná nálada a dni oddychu už sú v plnom prúde. Je skvelé mať možnosť tráviť množstvo času vonku v teple, no pre mnohých z nás to taktiež znamená, že máme veľa času na pozeranie filmov a seriálov. Určite sa dá tiež povedať, že mnohí z nás ani nič iné robiť nebudú. Zaujímalo vás však niekedy, čo vlastne ľudia celý čas pozerajú, a čo pozerajú najviac? Dnes sa na to pozrieme, keďže HBO zverejnilo rebríček najsledovanejších seriálov na ich platforme HBO GO za mesiac jún! Tak čo, na ktorej priečke je váš obľúbenec?

Siréna / Siren

siréna siren
Zdorj: hbogo.cz

Seriál nás zavedie do mesta Bristol Cove, ktoré sa preslávilo vďaka legende, podľa ktorej kedysi bývalo domovom morských panien. Potom, čo príchod tajomnej dievčiny potvrdí pravdivosť povesti, rozpúta sa veľmi krutý boj medzi ľuďmi a morom.
Hodnotenie: 64% CSDF

John Oliver: Co týden dal a vzal / Last Week Tonight with John Oliver

john oliver
Zdroj: hbo.com

John Oliver, jedna z najzábavnejších osobností americkej televíznej scény, prišla s vcelku novou šou. V nej poskytuje svoje vlastné stanovisko k akejkoľvek sociálnej, politickej či existenciálnej záležitosti, ktorej čelí celý svet.
Hodnotenie: 95% CSFD

Miliardy / Billions

miliardy billions
Zdroj: sho.com

Spletitá dráma o mocenskej politike v newyorskom svete veľkých financií. Geniálny kráľ špekulatívnych investičných fondov Bobby „Axe“ Axekrid a drzý štátny zástupca Chuck Rhoades hrajú nebezpečnú hru, v ktorej ide o miliardy – a víťaz berie všetko.
Hodnotenie: 87% CSFD

Taká obyčajná rodinka / The Middle

Zdroj: tvguide.com

Patricia Heaton hraje v tomto komediálnom seriálu Frankie Heckovú, ženu stredného veku, ktorá má so svojim mužom Mikeom (Neil Flynn) tri deti. A aj keď je ich rodina niekedy ľahko disfunkčná, spoločne dokážu zvládnuť každý problém.
Hodnotenie: 75% CSFD

Pouštní štít / Seal Team VI

seal team 6
Zdroj: tbivision.com

Táto dráma sleduje bratstvo novodobých amerických vojakov z jednotky SEAL Team 6, tí najlepší z najlepších, ktorých misia s cieľom zlikvidovať tálibánskeho vodcu sa zhatí, keď odhalia amerického občana, ktorý spolupracuje s teroristami.
Hodnotenie: 24% CSFD

Hra o tróny / Game of Thrones

úniky z ôsmej série Game of Thrones
Zdroj: digitalspy.com

Kontinent, kde letá trvajú desiatky rokov a zimy sa môžu pretiahnuť na celý ľudský život, začínajú sužovať nepokoje. Sedem kráľovstiev Westerosu je zmietaných bojom dvoch mocných rodov o nadvládu nad celou ríšou… Výpravný fantasy seriál od HBO pozná hádam každý, a preto nie je prekvapením, že sa nachádza na takto vysokej priečke. Aj napriek faktu, že nová epizóda nevyšla už rok, je stále jedným z najsledovanejších seriálov.
Hodnotenie: 92% CSFD

Patrick Melrose

patrick melrose
Zdroj: nytimes.com

Čistá pravda o britskej smotánke. Táto miniséria sleduje Patricka Melrosea od jeho privilegovaného, ale hlboko traumatického detstva, cez ťažkú závislosť na návykových látkach v mladosti, až po konečné zotavenie.
Hodnotenie: 85% CSFD

Malý Sheldon / Young Sheldon

Druhá séria seriálu Young Sheldon
Zdroj: fanart.tv

Seriál dejovo predchádza Teóriu veľkého tresku a sleduje 9-ročného Sheldona, ktorý navštevuje strednú školu a snaží sa zapadnúť do okolitého sveta, zatiaľ čo jeho rodina a priatelia sa snažia vyrovnať s jeho jedinečnými intelektuálnymi schopnosťami.
Hodnotenie: 71% CSFD

Příběh služebnice / The Handmaid’s Tale

The Handmaid's Tale - 1. séria RECENZIA
Zdroj: indulgexpress.com

Seriál sleduje ženu, ktorá je nútená žiť ako konkubína v dystopickej blízkej budúcnosti pod diktatúrou v totalitnom Gileáde, skôr známom ako USA, kde ženské práva prakticky neexistujú.
Hodnotenie: 84% CSFD

Westworld

Druhá séria Westworldu je na svete! Zrekapitulujte si prvú oficiálnym videom!
Zdroj: ew.com

Jedinečný seriál pojednáva o futuristickom zábavnom parku obývanom robotickými bytosťami. Spoznajte svet, ktorý uspokojí všetky vaše túžby. Pod povrchom bezcieľneho zabíjania sa však ukrýva omnoho väčšie tajomstvo…
Hodnotenie: 85% CSFD

Zaujímavosti na záver

Rebríček je celkom predvídateľný, no zároveň sa v ňom objavujú aj malé prekvapenia a naozaj veľké zaujímavosti. Veľkú pozornosť si určite zaslúži seriál Hra o tróny, ktorý bol aj počas júna piatym najsledovanejším seriálom na HBO GO. Tento fakt je obzvlášť pôsobivý, pretože nová epizóda nevyšla už rok. Asi teda nemusíme hádať, aké obrovské množstvo divákov pritiahne nadchádzajúca 8. séria Hry o tróny.

Prvú priečku si vybojoval hit menom Westworld, čo taktiež nie je až tak veľkým prekvapením. Seriál sa po vydaní prvej série dočkal kritického úspechu, po čom bolo zaručené, že jeho popularita rapídne porastie. Taktiež treba podotknúť, že len pred dvoma týždňami vyšla posledná epizóda druhej série, čo taktiež vysvetľuje obrovskú sledovanosť. Dostali sme sa však ku ďalšej štatistike, ktorá kdečo vypovedá o sledovacích návykoch divákov: Vedeli ste, že až 9% amerických konzumentov videlo všetky epizódy Westworldu? Tomu sa vraví úspech!

Westworld druhá séria postavy
Úžasný Westworld ovládol sledovanosť na začiatku leta!; Zdroj: indiewire.com

Aký je váš názor na službu HBO GO? Považujete ju za dobrý spôsob sledovania vyššie uvedených populárnych seriálov, alebo si radšej nájdete inú cestu? Vaše názory na rebríček najsledovanejšich seriálov tohto júna nám zanechajte v komentároch!

ZDROJhbo

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -