Naruto dostane ďalšiu anime sériu! Koho príbeh nám nový seriál rozpovie?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Viete, čo by bolo naozaj cool? Keby Borutov tatko dostal jeho vlastné anime – ten chlapík je predsa úžasný! Ale nie, teraz vážne. Pre všetkých milovníkov anime seriálov NarutoNaruto Shippuden a Boruto máme výbornú správu! V poslednom čísle japonského magazínu Weekly Shonen Jump bolo totižto ohlásené, že príbeh Naruto Shinden (The New Legend of Naruto) dostane vlastnú anime adaptáciu.

Presnejšie ide o tri novely, pričom každá z nich venuje svoj príbeh Narutovi, Sasukemu a Shikamarovi ako rodičom. Podobne ako príbeh Boruta, aj táto spin-off séria sa bude odohrávať 15 rokov po skončení Štvrtej svetovej shinobi vojny. Čo o tejto sérii ešte vieme?

Naruto Shinden
Zdroj: ibtimes.com

Naruto Shinden anime?

O príbeh sa postarali mená Mirei Miyamoto, Jun Esaka a Takashi Yano. Pravdepodobne vám nič nehovoria, no nebojte sa, my sme na tom rovnako. Dôležitým faktom však je, že sa tieto novely tvorili v blízkej kolaborácii so samotným tvorcom Naruta, Masashi Kishimotom. Ten zároveň urobil ilustrácie pre všetky tri knihy.

Naruto Shinden sa bude vysielať po dobu troch týždňov – jedna epizóda na jednu novelu. Celá séria bude premiérovať už 10. februára, zároveň s Boruto: Naruto Next Generation. Potešia sa hlavne milovníci staršej generácie Naruta, keďže v anime Boruto už nemáme s Narutom, Sasukem a Shikamarum tak blízky vzťah.

Naruto Shinden
Zdroj: alextughan.com

Pokiaľ by tieto tri príbehy zožali veľký úspech, vôbec by sme sa nečudovali, ak by z toho urobili samostatné, dlhšie anime. Predsa len, Boruto nemá až tak veľkú sledovanosť a všetci čakajú len na Boruto Shippuden. Na druhú stranu môže ísť o tri nezaujímavé filler časti, prostredníctvom ktorých chcú franšízu Naruto iba poriadne vyšťaviť.

To, čo Kishimoto vytvoril, je predsa jeden z najlepších príbehov zo všetkých televíznych seriálov. Dúfame teda, že túto sériu nebudú naďalej predlžovať kvôli peniazom na úkor jej kvality…

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -