Naruto tanec? Pozrite sa, ako vyzeralo tanečné predstavenie s Naruto tematikou!

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Naruto tanec!

Naruto je jedno z najznámejších a najobľúbenejších anime seriálov. Momentálne vychádza už tretí celok sérii – Boruto. Ešte pred ním však vychádzal celok s názvom Naruto, ktorý má 220 dielov a hneď po ňom Naruto Shippuden, ktorý má 500 dielov. S toľkým počtom epizód má tento seriál aj patričné množstvo fanúšikov, hlavne v Japonsku, odkiaľ toto anime pochádza.

Naruto
Zdroj: viz.com

Vystúpenie

Partia z nich si dokonca dala takú námahu, že vytvorili celé tanečné predstavenie na túto témuTanec obsahuje umelecké stvárnenie bojov, ktoré sa v anime naozaj odohrali. Okrem toho sa tam objavujú aj jednotlivé postavy so svojimi sólovými vystúpeniami. Show je doplnená svetelnými efektami a skvelými kulisami. A aby toho nebolo málo, je popretkávaná emocionálne najsilnejšími scénami zo seriálu, ktoré sú premietané na obrazovke za tanečníkmi.

Naruto - kurama
Zdroj: t-ono.net

Vytvoriť niečo takéto muselo nepochybne zabrať veľa práce a nacvičovania. Vytvorili ale majstrovské dielo, ktoré vtiahne každého fanúšika, no aj nezainteresovaného pozorovateľa. Určite vám odporúčame, aby ste si toto vystúpenie pozreli na zázname pod týmto článkom. No varujeme vás, je veľmi pravdepodobné, že vás to po ňom bude znova ťahať k zhliadnutiu celého anime od začiatku!

Záznam:

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -