Ostatné

Naruto tanec? Pozrite sa, ako vyzeralo tanečné predstavenie s Naruto tematikou!

Naruto tanec!

Naruto je jedno z najznámejších a najobľúbenejších anime seriálov. Momentálne vychádza už tretí celok sérii – Boruto. Ešte pred ním však vychádzal celok s názvom Naruto, ktorý má 220 dielov a hneď po ňom Naruto Shippuden, ktorý má 500 dielov. S toľkým počtom epizód má tento seriál aj patričné množstvo fanúšikov, hlavne v Japonsku, odkiaľ toto anime pochádza.

Naruto

Zdroj: viz.com

Vystúpenie

Partia z nich si dokonca dala takú námahu, že vytvorili celé tanečné predstavenie na túto témuTanec obsahuje umelecké stvárnenie bojov, ktoré sa v anime naozaj odohrali. Okrem toho sa tam objavujú aj jednotlivé postavy so svojimi sólovými vystúpeniami. Show je doplnená svetelnými efektami a skvelými kulisami. A aby toho nebolo málo, je popretkávaná emocionálne najsilnejšími scénami zo seriálu, ktoré sú premietané na obrazovke za tanečníkmi.

Naruto - kurama

Zdroj: t-ono.net

Vytvoriť niečo takéto muselo nepochybne zabrať veľa práce a nacvičovania. Vytvorili ale majstrovské dielo, ktoré vtiahne každého fanúšika, no aj nezainteresovaného pozorovateľa. Určite vám odporúčame, aby ste si toto vystúpenie pozreli na zázname pod týmto článkom. No varujeme vás, je veľmi pravdepodobné, že vás to po ňom bude znova ťahať k zhliadnutiu celého anime od začiatku!

Záznam:

Zdroj: youtube.com

Betka Múcsková
About author

Volám sa Betka, mám 20 rokov a Som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.
  Related posts
  OFFOstatné

  Naozaj z Instagramu už čoskoro zmiznú lajky na príspevkoch?

  OFFOstatné

  Špeciálna októbrová akcia na PlayStation 4: Herné konzoly so zľavou 25%

  Ostatné

  Najhorší strašidelný dom v USA: získajte 20,000 dolárov za jeho prejdenie

  OFFOstatnéVýber šéfredaktora

  Ako sa chrániť pri sledovaní a sťahovaní filmov a seriálov?

  Pridaj komentár