OFFOstatné

Navštívte Konohu a staňte sa na deň Narutom! Kde sa nachádza unikátny zábavný park?

Pokiaľ ste ako ja, na Narutovi ste vyrastali. Príbehy Masašiho Kišimota sa nám v priebehu rokov zapísali v hlave aj v srdci, pričom od týchto unikátnych fiktívnych postáv sme sa mnohé naučili. Či už manga alebo seriál, svojich fanúšikov tento dej učí sile priateľstva, odhodlania a snov. Čitateľa či diváka polapí a nepustí ho, kým ním neprejdú silné emócie. Aj preto sa odjakživa snažíme stále viac spoznať svet ninjov – čo nám práve uľahčil Naruto zábavný park!

Naruto zábavný park

Zábavný park Nijigen no Mori v Japonsku len pred chvíľou otvoril atrakciu zameranú na fanúšikov mangy a anime Naruto a Boruto. Návštevníci v nej nájdu ikonické tváre všetkých Hokage vytesané do skaly nad Konohou. Hlavný objekt v parku dopĺňa cestička, popri ktorej ľudia uvidia množstvo sôch všemožných postáv v ľudskej veľkosti. Nechýbajú ikonické charaktery ako Jiraiya, Kyuubi, členovia Akatsuki a mnoho ďalších.

Celá časť parku je vytvarovaná podľa samotnej Konohy. Vstupujete do nej cez niekoľko metrovú bránu, ktorá vzhľadom verne kopíruje tú z mangy či anime. Samozrejme, nebol by to zábavný park inšpirovaný Narutom, keby v ňom nebol Ramen Ichiraku. Ten si návštevníci môžu vychutnať priamo s výhľadom na celý park, vrátane Hokage skaly.

naruto zabavny park

Zdroj: pinterest.com

Čo na takýto park vravíte? Chceli by ste ho raz navštíviť? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: nijigennomori.com, 9gag.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  OFF

  Tričká, kryty či šálky. Baby Yoda je výborným darčekom na Vianoce.

  Ostatné

  Ako dopadol Viedenský Comic Con 2019 a kedy organizátori chystajú ďalšie podujatie?

  OFFOstatné

  Skvelá zľava na konzolu PlayStation 4 a hry trvá už len pár dní

  OFFOstatné

  Veľký výpredaj: Získajte takmer 30 % zľavu na PlayStation 4 počas Black Friday

  Pridaj komentár