Zachráni Iron Mana NASA? Pozrite, ako vtipne reaguje vesmírne stredisko na nový trailer!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Zachráni Iron Mana NASA?

Ani sa nám nesnažte nahovoriť, že ste nevideli nový trailer na Avengers: Endgame. Čakali sme na neho pol roka a stačilo mu len pár hodín na to, aby pokoril rekord najvidenejšieho traileru všetkých čias za 24 hodín. Môže za to brilantný marketing ale aj obrovská láska zo strany fanúšikov, ktorí priam bažia po nových scénach ich milovanej série.

Marvel tu tvorí novú filmovú históriu, na ktorú sa budeme ešte pár rokov pozerať. Ich najnovším trailerom však zaútočili na citlivejšiu stranu fanúšikov a to až tak, že tí začali robiť všetko preto, aby si náladu zlepšili. Po tom, čo sme teda mohli v ukážke vidieť Tonyho Starka ako pomalinky dožíva v lodi vo vesmíre, niektorí fanúšikovia začali písať samotnej vesmírnej organizácii NASA s prosbou o pomoc.

Pomôžte Tonymu Starkovi!

Samozrejme organizáciu prosili o to, aby niekoho poslali hore do vesmíru, nech Iron Manovi pomôžu dostať sa späť na Zem. O pár hodín neskôr sa už z toho stala internetová sranda a NASA začala dostávať správy takmer od každého. Tie na facebooku si teda museli zablokovať, avšak bez odpovede fanúšikov nenechali. Na ich twitter účet napísali štúdiu Marvel, ako by mali Tonymu z vesmíru pomôcť.

„Marvel, počuli sme o Tonym Starkovi. Čo by ste mali ako prvé urobiť je ísť do riadiaceho centra a čakať na správu „Avengers, máme problém“. Ak však s vami nemôže komunikovať, tak vám radíme aby ste využili všetky záložné tímy na prehľadanie celej  oblohy, aby našli vášho strateného muža.“ – Nasa

Táto odpoveď teda len dokazuje, aký veľký ošiaľ Avengers vlastne vo svete vytvorili. Samozrejme, veríme, že príbehovú linku Tonyho Starka vyriešili scenáristi o niečo zaujímavejšie, než poslaním záchranného tímu NASA. Mnoho ľudí napríklad špekuluje práve nad tým, že sa o jeho záchranu postará samotná Captain Marvel, ktorá svoju filmovú premiéru uvidí len mesiac pred tým, ako dorazí Endgame.

Čo hovoríte na vtipnú odpoveď z ústredia NASA na trailer k Avengers: Endgame? Ste radi, aký ošiaľ táto ukážka spôsobila vo svete? Aký bude podľa vás Tonyho príbeh v Endgame? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -