Natáčanie Expendables: Postrádateľní 4 by sa malo začať už v lete! Čo sa o projekte zatiaľ vie a prečo to tak dlho trvalo?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ak všetko pôjde takým smerom ako doteraz, pokračovanie The Expendables sa začne natáčať už toto leto. Určite to bude pre projekt veľká vec, pretože si musel prejsť neľahkými prekážkami. Zdá sa, že sa to celé posunulo na tú správnu koľaj a hviezda filmu Randy Couture odhalil, kedy to celé začne. Stať by sa tak malo niekedy začiatkom augusta.

natáčanie expendables: postradateľní 4
Zdroj: abcnews.go.com

Herec Randy Couture je na palube od pôvodného filmu zo série a vyzerá to tak, že sa vráti spoločne s kolegom Sylvesterom Stallonom. A tu v minulosti vznikol jeden z problémov. Stallone nedokázal súhlasiť s producentom Avim Lernerom, ktorý chcel filmy nasmerovať úplne inam. Preto sa Expendables 4 posunulo na dobu neurčitú. Prečítajte si, čo Randy Couture prezradil v najnovšom rozhovore:

„Som nadšený z Expendables. Práve teraz máme naplánované natáčanie, ktoré začne v auguste. A dúfam, že všetko pôjde podľa plánu. Vyzerá to tak, že sa opäť raz vrátime do Bulharska, čo je vzrušujúce. Strávili sme veľa času v meste Sofia a vo Varne. Veľmi rád sa tam vrátim, pretože milujem miestnych ľudí, jedlo a jednoducho som nadšený, že tam budem.“

Hviezdne herecké obsadenie samozrejmosťou?

Ani neviem, kde by som začal. V predchádzajúcich troch filmoch sa objavila obrovská dávka hviezd, ktorá dokázala rozpútať ten pravý adrenalín. Jason Statham, Let Li, Dolph Lundgren, Randy Couture, Terry Crews, Steve Austin, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Jean-Claude Van Damme, Chuck Norris, Mel Gibson, Wesley Snipes, Harrison Ford a Kelsey Grammer. Stačí? V súčastnosti však nie je vôbec jasné, ktorí z vyššie menovaných sa v novom projekte objavia.

Zdroj: 360nobs.com

Sylvester Stallone je v súčasnosti zaneprázdnený natáčaním filmu Creed 2. Po natáčaní svojich scénok je však pravdepodobné, že zasadne na pozíciu režiséra vo filme Expendables: Postrádateľní 4. Táto akčná franšíza sa dá nazvať jeho „dieťaťom“ a určite bude chcieť, aby rástlo len do úspechu. Novinkou bude taktiež hodnotenie R, ktoré sa objaví po prvýkrát. V minulosti sa všetky filmy zo série radili do kategórie PG-13. Premiéra by mala prísť niekedy v roku 2019 a nám neostáva nič iné, ako si počkať na nové informácie.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -