Filmy

Herec prezradil nové informácie o Breaking Bad filme! Kedy ho uvidíme?

Už dlhšie sa rozpráva o tom, že natáčanie filmu Breaking Bad čoskoro začne. Príbeh zo sveta všeobecne uznávaného seriálu by sa mal zamerať na Jesseho Pinkmana (Aaron Paul), ktorý sa na konci poslednej epizódy dostal na slobodu. Kam šiel? Čo robil? Podarilo sa mu utiecť pred históriou problémov so zákonom? To všetko by nám mal zodpovedať nadchádzajúci počin. Počin, o ktorom sa od jedného z hercov dozvedáme šokujúce informácie.

breaking bad film

Zdroj: noizz.aktuality.sk

Natáčanie filmu Breaking Bad bolo ukončené

Z rozhovoru s portálom The Hollywood Reporter prichádzajú vzrušujúce informácie. Herec Bob Odenkirk, ktorý v seriáli stvárnil právnika Saula Goodmana a okrem iného má aj vlastný seriály Better Call Saul, nám prezradil toto:

“Neviem, čo ľudia vedia a nevedia. Ťažko sa mi verí, že neviete, že už bol natočený. Už ho spravili. Chápete, čo tým myslím? Ako to, že je to tajomstvo? No predsa len je. Dokázali úžasnú vec, že to utajili.”

produkcia štvrtej série seriálu Better Call Saul

Zdroj: screenertv.com

Herec hovorí jasne: film už bol natočený. A popritom sa pýta dobrú otázku. Ako je vlastne možné, že o nadchádzajúcom filmovom príbehu, ktorý má interné označenie Greenbrier, nevieme ani to, že už je takmer hotový? Ak je pravda to, čo Odenkirk hovorí, od premiéry by nás mohlo deliť už len zopár mesiacov.

Vysoko rozpočtové produkcie na štýl Marvel či Star Wars sa zo všetkých síl snažia, aby z pľacu pri produkcii neunikli žiadne informácie. Stopercentne sa to však nepodarí nikdy. Pri Breaking Bad filme je to však úplne inak. Nielenže neunikli žiadne informácie, ale dokonca sme ani len nevedeli, že sa natáčal.

10-ročné výročie Breaking Bad

Zdroj: es.breakingbad.wikia.com

To, že o tom Bob Odenkirk takto verejne hovorí, nám naznačuje viacero vecí. Za prvé, aj keď sme si to doteraz nemysleli, vyzerá to tak, že možno bude súčasťou pripravovaného príbehu – uvidíme ho či už v podobe flashbackov, alebo sa dokonca stretne s Jessem. No a druhá vec, je takmer nemysliteľné, aby informáciu o uzatvorenej produkcii odhalil neúmyselne. Môže to teda znamenať, že tvorcovia z AMC sú už pripravení ohromiť nás prvým trailerom.

O čom bude Breaking Bad film?

Samotný film nadviaže na koniec seriálu Breaking Bad. Určite si pamätáte, že v úplnom závere zomrel Walter White a Jesse Pinkman sa konečne dostal na slobodu. Začneme pritom presne tam – vyslobodením Jesseho. Ako nám už dávnejšie naznačil oficiálny popis, príbeh sa zameria na to, čo sa s ním stalo po tom, ako unikol. Chýbať taktiež nebudú prequelové prvky flashbackov, teda je možné, že sa v nejakých scénach objaví aj Heisenberg.

10-ročné výročie Breaking Bad

Zdroj: nuoviargomenti.net

“GREENBRIER VYROZPRÁVA PRÍBEH UNESENÉHO MUŽA A JEHO CESTY ZA SLOBODOU.”

Tešíte sa na pripravovaný Breaking Bad film? Myslíte, že tvorca Vince Gilligan nás čoskoro prekvapí trailerom? Vaše názory a predpovede nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: hollywoodreporter.com, screenrant.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár