Herci zabalili natáčanie filmu Mission Impossible: Fallout! Pred vydaním snímky však stále ostáva jedna posledná úloha…

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Natáčanie filmu Mission Impossible: Fallout je u konca!

Len niekoľko týždňov po vypustení traileru k nadchádzajúcemu filmu Mission Impossible: Fallout sa stalo niečo nečakané. Na internete sa objavila fotografia, ktorá nám dokazuje len jednu jedinú vec. Posledné scény k filmu boli dokončené a to až 5 mesiacov od momentu, kedy sa dočkáme premiéry. Dátum bol už stanovený a udeje sa tak 27. júla. Je to naozaj úctyhodné, nakoľko si hlavný herec filmu Tom Cruise ešte minulý rok zlomil členok. Prečítajte si to, čo napísal režisér Christopher McQuarrie. Hlavné herecké obsadenie svoje natáčanie ukončilo, no kaskadéri sa ešte tešiť nemôžu. Tých totižto čaká ešte určitý kus práce:

„3000 zostáv, 13 helikoptér, 6 tehotenstiev, 5 páuz, 4 týždne leteckého fotografovania, 3 kontinenty, 2 zimy a jeden zlomený členok. Poďakovanie patrí tej najlepšej hereckej jednotke na tejto planéte. Ďakujem za všetku vašu tvrdú prácu. Balíme to. Na scénu prichádza druhá jednotka. Nastal čas na kaskadérske kúsky.“

Tom Cruise opäť na natáčaní Mission Impossible 6
Zdroj: ladbible.com

Bohužiaľ, režisér nám neposkytol o týchto kaskadérskych kúsku žiadne informácie, ale špekulácie sa objavili veľmi rýchlo. Je možné, že v rámci jedného z nich ide práve o scénu, ktorá ma patriť do kategórie tých najťažších herca Toma Cruisea.

Herecké obsadenie filmu

Dvaja talentovaní herci – Tom Cruise a Henry Cavill – sa dostávajú na čelo celej posádky a tú dopĺňajú staré dobré tváre. Tešiť sa môžeme na herecké hviezdy ako Ving Rhames (Luther Stickell), Simon Pegg (Benji Dunn), Rebecca Ferguson (Iisa Faust), Michelle Monaghan (Julia), Alec Baldwin (Alan Hunley) a Sean Harris (Solomon Lane). Medzi nováčikmi nadchádzajúceho filmu sa nám prestavia aj herci Angela Bassat a Vanessa Kirby. Scenáru, ako aj réžii, sa venuje tá istá osoba, ktorou je Christopher McQuarrie.

Tešíte sa na tento film? Dlhá séria Mission Impossible má určite svoje čaro, ktoré nikdy nestratí. Kultové filmy, v ktorých sa nachádza tá pravá dávka akcie. Uvidíme, ako sa k tomu postaví štúdio Warner Bros. a či na svoj nadchádzajúci počin nedajú dopustiť. Podľa všetkého to bude určite úspech a preto si nezabudnite pozrieť trailer, ktorý sme vám priniesli pred niekoľkými týždňami. Taktiež na vás vyššie čaká fotografia, ktorá oznamuje zakončenie natáčania. Určite s nami ostaňte naladení pre viac informácií, ktoré by sa mohli objaviť už čoskoro.  

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -