Seriály

Včerajšia epizóda Game of Thrones sa nepochybne zapisuje do histórie TV! Pozrite, ako sa natáčala zatiaľ najväčšia bitka v seriáli!

Treba sa pýtať, ktorý seriál vytvoril najväčšiu bitku v epizóde?

Epika je slovo, ktoré opakuje asi každý divák seriálu Game of Thrones po novej epizóde. Je to niečo, na čo si už po tých rokoch zvyknete. Vraví sa to už dlhú dobu, no a ak niekto stále potreboval dôkaz, včerajšia štvrtá epizóda siedmej série mu to ukázala. Game of Thrones je filmová kvalita, ktorá sa s absolútnym kľudom môže postaviť medzi fantasy velikánov ako Lord of The Rings alebo Harry Potter. Pretože také efekty, ktoré sme videli v epizóde The Spoils of War boli iba ukážkou toho, čo všetko sa dnes v TV urobiť dá.

Ak nás sledujete, viete, že nepíšeme o každej epizóde. Teraz však jednoducho musíme. Samozrejme, záverečná bitka nás odrovnala, no netreba zabúdať na celú epizódu. Dočkali sme sa veľmi zaujímavých dialógov, stretnutí a epických bojov. Čoskoro sa totižto táto epizóda postaví medzi to najlepšie, čo tento seriál ponúkol. No a niet divu, že to bol dokonca tento diel, ktorý sa hackeri rozhodli vypustiť skôr na internet. V tomto menšom dokumente, sa však tvorcovia rozrozprávali iba o tom najväčšom a pamätnom boji. Lepší pohľad do zákulisia na túto seriálovú epiku pravdepodobne nezískate, takže rýchlo klikajte.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=pE2wcBeyNdk]

Tu je teda krásne vidno, že ak chceme mať niečo dokonalé, treba si dať záležať. Ak by sme tento dokument, alebo danú scénu ukázali niekomu, kto netuší, čo je got, myslel by si, že sleduje natáčanie filmu. Deti Strakovcov sa však stretli, Jon si užíva na Dragonstone a Daenerys si išla po menšiu pomstu proti Lannisterovcom. My už sa pochopiteľne nevieme dočkať, čo nás čaká nabudúce. Pretože ak nám toto ukázali v polovici siedmej série, čo nám ukážu na konci? Ešte lepšie, čo nám ukážu v poslednej ôsmej sérii?

Čo si zatiaľ myslíte o siedmej sérii Game of Thrones? Čo vravíte na epickú bitku Daenerys vs. Lannisterovci? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Seriály

  Druhá séria Altered Carbon od Netflixu spoznala svoj dátum vydania. V akom tele sa vráti Takeshi Kovacs?

  Seriály

  Zavedie nás seriál Loki opäť do minulosti po udalostiach filmu Avengers?

  Seriály

  Objaví sa hviezda Game of Thrones Kristofer Hivju v seriáli Zaklínač od Netflixu?

  Seriály

  Ktorý obľúbený herec sa možno ukáže v prípadnej tretej sérii seriálu The Boys?

  Pridaj komentár