Natáčanie Johna Wicka 3 sa presúva! Ublíži to naplánovanej premiére filmu v roku 2019?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Určite to veľa z nás prekvapilo, ale John Wick sa veľmi rýchlo stal jednou z najobľúbenejších akčných sérií v nedávnej filmovej histórii. Tejto novej kultovej postave vdýchol život Keanu Reeves a podarilo sa mu to naozaj bravúrne. Tento rok sme si v kinách mohli vychutnať druhú kapitolu a niet sa čudovať tomu, že štúdio Lionsgate už dávno pracuje na tretej splátke. Zakončenia trilógie by sme sa mali dočkať 17. mája 2019, pričom sme začínali veriť tomu, že sa výroba začne ešte tento rok. Vôbec to však nevyzerá tak, že by sa všetko malo začať túto zimu a nová správa naznačuje, že produkcia filmu sa posunula na rok 2018.

Zaneprázdnenosť režiséra?

Jeden z dôvodov odkladu môže byť to, že režisér David Leitch sa momentálne pokúša dokončiť jeho najnovší projekt Deadpool 2, ktorého si určite nenecháme ujsť v kinách už 1. júna 2018. Je možné, že by sa celý projekt posunul vpred až budúce leto? Budeme dúfať, že sa tak nestane a na palubu sa vráti celý kreatívny tím, ktorý spolupracoval na predošlých dvoch filmoch. Bohužiaľ, žiadne konkrétne detaily neboli doposiaľ zverejnené. No bez pochyby vieme potvrdiť, že sa John Wick ocitne v nemalom probléme, tak ako to hviezda filmu nedávno avizovala na Comic-Cone v New Yorku. Keanu Reeves taktiež spomenul, že momentálne spolupracuje s režisérom Chadom Stahelskim. Ten, ako už dobre vieme, režíroval druhý film a taktiež pomáhal pri prvom filme s Davidom Leitchom.

John Wick: Chapter 2
Baba Jaga si ide za svojou pomstou, Zdroj: lionsgate

Pokračovanie bolo úspešné a film si na svoje konto pripísal 260 miliónov dolárov. To štúdiu Lionsgate stačilo k rozhodnutiu, že k nám jedného dňa dorazí tretí film. Oba predošlé filmy riadil Chad Stahelski, zo scenárov od Dereka Kolstada a Keanu Reevesa.

Záujem o Johna Wicka je obrovský a bude určite zaujímavé sledovať, či sa táto ikonická postava rúti do svojho konca. Ako už bolo dávnejšie povedané, príbeh nám ešte neukázal všetko. Ale kedy sa to celé začne? Očakáva sa, že najnovšia aktualizácia ohľadom posledného filmu príde už čoskoro. Do tej doby, ak si nájdete čas, pozrite si viac informácii o produkcii celého filmu vďaka spoločnosti Omega Underground.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -