Filmy

Vedľajší film série V Zajatí Démonov, “The Nun” zahájil natáčanie! Kedy sa dostane do kín?

V roku 2013 vytvorili Warner Bros horor, ktorý pod dlhom čase zabodoval a bol úspešný ako peňažne, tak aj po kritickej stránke. Bavíme sa o filme V Zajatí Démonov, ktorému na Rotten Tomatoes svieti krásnych 86%! O tento úspešný horor sa postaral výborný režisér James Wan, ktorý skúsil zabodovať aj druhý krát. Podarilo sa. V Zajatí Démonov 2 (2016) celosvetovo zarobil 320 miliónov dolárov! Každopádne, Warner Bros chcelo zo série vyšťaviť čo najviac a tak vytvorilo spin-off Annabelle. Ten síce bol peňažným trhákom, u kritikov a fanúšikov sa však veľkej obľuby nedočkal. Tento rok sa dočkáme Annabelle 2, ktorý zatiaľ vyzerá sľubne. Pod palcom ho má režisér David F. Sandberg (Lights Out) a tak dúfame, že to dopadne dobre.

the nun

Zdroj: nerdvana.com

The Nun začal s produkciou!

Druhým spin-offom série sa stáva film The Nun. jeho príbeh sa zameria na démona Valaka, ktorého sme mohli vidieť v V Zajatí Démonov 2. Vedeli ste, že Valaka pridali do filmu na poslednú chvíľu? O tento film sa postará režisér Corin Hardy (The Hallow). Corin na svojom Twitteri oznámil, že The Nun konečne začal svoju produkciu! Všetko by sa malo stihnúť do leta 2018, kedy by sa film mohol dostať do kín. Producentom a pomocným scenáristom filmu je sám James Wan.

A ako dal Corin vedieť, že sa začalo s produkciou? Na Twitter hodil fotku dverí, na ktorých je nalepený kus papiera. Na ňom svieti jeho meno a názov filmu. Pod fotku napísal stručne:

“And so it begins…!

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  Filmy

  Kto všetko bude členom tímu vo filme Avengers 5 a čo zatiaľ o filme vieme?

  Pridaj komentár