Nathan Fillion je Nathan Drake! 15-minútový film jasne ukazuje, ako by mal Uncharted vyzerať!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Drahí fanúšikovia, boli sme vypočutí. Konečne sme dostali to, čo nám štúdia Naughty Dogs a Sony nevedia priniesť už dlhé roky. Sny sa teda naozaj plnia – Herec Nathan Fillion sa aspoň na 15 minút stal Nathanom Drake-om zo slávnej hernej série Uncharted. Bohužiaľ, jeho bezchybný herecký výkon nie je oficiálny a nemá nič spoločné s Naughty Dogs alebo Sony. Ide totižto o fan film, ktorý zrežíroval Allan Ungar a scenár napísal spolu s Jesse Wheelerom. Prosím, dajte týmto dvom štáb, kameru a rozpočet, nech natočia celý film… Ide totižto o bezchybných 15 minút, ktoré sú ako vystrihnuté z hry Uncharted!

Nathan Fillion je Nathan Drake!

Filmová adaptácia hry Uncharted sa na svet tlačí už dlhé roky. Oficiálne ju má na starosti Sony, no film neustále strácal režisérov. Ešte pred samotným ohlásením herca pre rolu Nathana Drake-a si fanúšikovia priali, aby ním bol práve Nathan Fillion, alebo dokonca Chris Pratt. Nakoniec sme sa však dozvedeli, že ním bude najnovší Spider-Man, teda mladý Tom Holland. Podľa všetkého sa tak v celovečernom filme pozrieme na samotný začiatok tohto šikovného zlodeja, rovnako ako v hre Uncharted 3: Drake’s Deception z roku 2011. Réžiu veľkofilmu má na starosti Shawn Levy (Ocelová päsť, Stranger Things). Už dlho sme o filme nič nepočuli, takže opäť nevieme, v akom stave sa nachádza.

Každopádne, vráťme sa k úžasnému krátkemu filmu. Hlavnú rolu si teda strihol Nathan Fillion (Vtierka Castle, Firefly), ktorému nič nechýbalo. Verte, či nie, v polovici sa k nemu pridal aj jeho starý známy Sully, ktorého si zahral Stephen Lang (Avatar, Muž v temnote)! Naozaj netušíme, kde chalani zohnali takéto herecké obsadenie. Na samotnom konci sa pridala aj Nathanova žena Elena, ktorú si strihla Mircea Monroe. Dočkali sme sa úžasného humoru, výborných bojových sekvencii a určite chceme vidieť pokračovanie. Nuž, Hollywood by si mohol zobrať ponaučenie. Pamätáte si predsa na ten krátky záber Deadpoola, z ktorého vznikli dva celovečerné filmy? Toto by mohlo zabrať podobne…

Čo myslíte, bude film s Tomom Hollandom lepší, ako tento nadupaný kraťas?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -