Návrat Adama Sandlera na výslnie? Film The Meyerowitz Stories to dokáže!

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Návrat Adama Sandlera na výslnie?

Nie je to tak dávno, čo Adam Sandler naposledy hral kvalitnú rolu. Naposledy to bolo asi v roku 2007 vo filme Reign Over Me kde si zahral po boku Dona Cheadla. Odvtedy ubehlo 10 rokov. A po celú tu dobu nevyšlo nič, čo by sme mohli pokladať za zmysluplný film s myšlienkou, kde hrá Adam Sandler. Myslím, že ak Adam Sandler hrá vo filme, ktorý stojí zato, tak minimálne najbližších 5 rokov od neho nečakajte nič svetoborné. 2 dobré filmy za desaťročie je úplné maximum, ktoré Sandler dokáže dať. V roku 2002 sme ho mali možnosť vidieť ešte v jednom filme, kde bol naozaj dobrý. A to bol film Punch-Drunk Love od geniálneho P.T.A. (Paul Thomas Anderson, režíroval napríklad aj Boogie Nights s Markom Wahlbergom..)

The Meyerowitz Stories ainda não estreou nos cinemas
Zdroj: indiewire.com

Každopádne. Momentálne vo Francúzsku prebieha filmový festival Cannes. Udeľujú sa tam rôzne ocenenia, diváci majú možnosť chodiť aj na rôzne masterclassy s hercami, a čo je hlavné, pozerajú sa tam filmy. A jednou z úloh tohto festivalu je aj predstavovať nové filmy. Jedným z takých počinov bol aj film The Meyerowitz Stories. Z tohto článku je úplne jasné, že v tomto filme hrá Adam Sandler. A nie je na tom sám, po jeho boku stoja tiež hviezdy ako Dustin Hoffman, Ben Stiller či Emma Thompson. 

Návrat Adama Sandlera na výslnie?
Návrat Adama Sandlera na výslnie? Zdroj: birthmoviesdeath.com

The Meyerowitz Stories je film, ktorý vás dostane svojou úprimnosťou. Ako to teda tvrdí prvé publikum na svete, ktoré to malo možnosť vidieť. A hoci je to rodinná komédia, čo väčšinou nebýva veľmi dobré spojenie, tak tento film sa dokázal pretlačiť cez všetky prekážky. Podľa mnohých to znamenalo dokonca životnú rolu Adama Sandlera. Čo nás veľmi teší. Pevne dúfam, že čoskoro budeme môcť tento film vidieť aj u nás. Snáď nám ho prinesie ArtFilmFest. Otázka je ale jasná. Ak je tento film tak dobrý, koľko rokov bude Adamovi Sandlerovi trvať, kým sa objaví v ďalšom vynikajúcom filme?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -