Netflix odobril návrat seriálu Sense8! V akej forme uvidíme finále a kedy sa ho dočkáme?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pred nejakým časom sme sa dozvedeli, že Netflix zrušil pokračovanie výborného a obľúbeného seriálu Sense8. Ľudia sa tešili na tretiu sériu, no dočkali sme sa len dvoch. Seriál bol veľmi nákladový a nevynášal toľko, koľko Netflix potreboval. Samozrejme, fanúšikovia to nenechali tak a začali kampaň a petíciu pre návrat seriálu na obrazovky. V akejkoľvek forme a akýmkoľvek spôsobom. To Netflixu aj tak nestačilo a prehlásili, že aj cez všetky kampane sa Sense8 na platformu nevráti. Avšak, neostávajte smutnými. Seriál Sense8 sa vracia aspoň na toľko, aby sa s vami stihol rozlúčiť! Čo nás teda čaká a čo vlastne uvidíme?

Sense8
Zdroj: dailydot.com

Návrat seriálu Sense8 aspoň v podobe…

Spoluzakladateľka seriálu Lana Wachowski sa na oficiálnom Twitteri Sense 8 vyjadrila tak, že sa séria vráti ešte pre jedno posledné „hurá“!

„Nepravdepodobne, nepredvídateľne, vaša láska priniesla Sense8 späť ku životu.“ napísala. „Je to pre mňa veľkým potešením, rovnako aj pre Netflix (verte mi, milujú tento seriál rovnako ako ja, no vždy sme bojovali s číslami) vám oznámiť, že tu bude ďalší 2-hodinový špeciál, ktorý vyjde budúci rok. Po tomto… pokiaľ ma táto skúsenosť niečo naučila, NIKDY neviete.“

Tešte sa, Sense8 sa s vami príde posledný krát rozlúčiť aspoň prostredníctvom 2-hodinového špeciálu, ktorý uvidíme v roku 2018. Je škoda, že sa nedočkáme tretej série, no zaslúžime si aspoň takéto finále. Pokiaľ si dobre pamätáte, jeden špeciál sme už videli, a to po skončení prvej série. Bol to vianočný špeciál, a prišiel skoro až po dvoch rokoch od ukončenia prvej série. Nieje teda vôbec divné, že aj očakávaného finále sa dočkáme až v roku 2018. Sme teda naozaj zvedaví, ako to s našou partičkou dopadne. Tešíte sa? 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -