Navštívi Thor Doctora Strangea? | Thor Ragnarok

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

prvých dvoch Thorových filmoch bolo navštívenie Zeme samozrejmosťou, a Asgard s ostatnými planétami boli ukázané len málokedy. No bolo potvrdené, že v treťom filme, ktorý nesie podnázov Ragnarok, uvidíme Zem len veľmi málo, pretože to bude skôr kozmická jazda, niečo ako pri Guardians of The Galaxy.

Vo filme je okrem Hulka (Mark Ruffalo), potvrdení aj Thorov brat Loki (Tom Hiddleston), a práve s ním prebiehalo dnešné natáčanie v Brisbane,Australia. Tam premenili ulicu tak, aby vyzerala ako New York. Thor a Loki boli oblečení v civile. Zatiaľ znie všetko normálne, však? No jednému fotografovi, sa podarilo zachytiť veľmi zaujímavú vec. V jednej scéne držal Thor (Chris Hemsworth) v ruke papierik, na ktorom bolo napísané „177A Bleecker St“ , čo je adresa Sanctum Sanctorum, miesta kde býva Doctor Strange.

14113937_1207598499261324_1078759485_o

Myslíte, že pôjde Thor hľadať jeden z Infinity Gems, alebo pôjde navštíviť samotného Doctora Strangea? Svoje tipy nám môžete písať do komentárov. Tu je pár ďalších fotiek z natáčania.

 

 

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -