v

Navštívi Thor Doctora Strangea? | Thor Ragnarok

prvých dvoch Thorových filmoch bolo navštívenie Zeme samozrejmosťou, a Asgard s ostatnými planétami boli ukázané len málokedy. No bolo potvrdené, že v treťom filme, ktorý nesie podnázov Ragnarok, uvidíme Zem len veľmi málo, pretože to bude skôr kozmická jazda, niečo ako pri Guardians of The Galaxy.

Vo filme je okrem Hulka (Mark Ruffalo), potvrdení aj Thorov brat Loki (Tom Hiddleston), a práve s ním prebiehalo dnešné natáčanie v Brisbane,Australia. Tam premenili ulicu tak, aby vyzerala ako New York. Thor a Loki boli oblečení v civile. Zatiaľ znie všetko normálne, však? No jednému fotografovi, sa podarilo zachytiť veľmi zaujímavú vec. V jednej scéne držal Thor (Chris Hemsworth) v ruke papierik, na ktorom bolo napísané “177A Bleecker St” , čo je adresa Sanctum Sanctorum, miesta kde býva Doctor Strange.

14113937_1207598499261324_1078759485_o

Myslíte, že pôjde Thor hľadať jeden z Infinity Gems, alebo pôjde navštíviť samotného Doctora Strangea? Svoje tipy nám môžete písať do komentárov. Tu je pár ďalších fotiek z natáčania.

 

Čo si o článku myslíte?

Napísal Adam Martiš

Ujo si zo mňa robí srandu a podpichuje ma, pretože stále chodím do kina a pozerám filmy - Že prečo radšej nehrávam futbal. Nuž, filmy a seriály sú pre mňa tak ako záľubou, tak aj oddychom.

Roky v redakcií

Jeden komentár

Zanechajte komentár

Pridaj komentár