Názov Avengers 4 bude obsahovať veľký spoiler z Infinity War, ktorý nás vystraší!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Názov Avengers 4 bude obsahovať veľký spoiler, ktorý nás vystraší!

Tešíte sa na Avengers: Infinity War? My pochopiteľne áno, no určite netreba zabúdať na to, že táto komiksová udalosť neskončí v jednom filme. Avengers: Infinity War a Avengers 4 sa totižto točili súčasne, keďže zdieľajú jeden veľký príbeh. Síce sa teda teraz všetko točí okolo Infinity War akoby išlo o koniec všetkého, úplny koniec nastane až o rok s posledným MCU filmom starej éry, Avengers 4. No a ak tomu nechcete veriť, iba vám pripomíname, že ešte pred pár rokmi tieto filmy zdieľali rovnaký názov Infinity War, iba boli rozdelené ako Part 1 a Part 2.

Toto označenie sa pochopiteľne zrušilo, keďže to moc pripomínalo hlúpy trend rozdeľovania posledných častí ako pri sériách Harry Potter, Twilight alebo Hry o Život. Zbytočne by to teda iba vytvorilo v divákovi menšiu neveru ohľadom filmu, čo určite nikto nechce. Pochopiteľne aj preto, lebo oba filmy budú mať svoj začiatok, stred a koniec. Prvé finále sa teda volá Infinity War (v našom preklade Nekonečná Vojna), no s tým druhým názvom sa nám zatiaľ nikto nechce podeliť.

Avengers 4 názov

Jeden fanúšik na twitteri to však už nevydržal, a napísal režisérom Russovcom, že fakt, že nechcú zverejniť názov filmu Avengers 4 lebo vyzrádza udalosti Infinity War ho veľmi desí. To, že mu Russovci aj naozaj odpísali už musel byť pre neho skutočne šok, no nie taký veľký, ako zistenie, čo mu vlastne odpísali… Ich odpoveď bola totižto veľmi jasná a stručná: „Aj by ťa to malo desiť“.

O tomto názve sme teda už párkrát písali. Prezident Marvelu, Kevin Feige už dávnejšie povedal, že názov bude obsahovať vyzradenie deja Infinity War a aj preto ho vraj zverejnia až keď bude správna chvíľa.

Čo však určite nikto nečakal bolo to, že ten spoiler bude takýto ohromný, až by sme sa ho mali začať báť. Samozrejme, toto prinútilo fanúšikov po celom svete špekulovať nad názvom ešte viac. Predsa len, takéto tvrdenie vás prinúti myslieť len na to najhoršie. No a keď ešte vezmeme do úvahy to, že Marvel tento film nikomu neukáže skôr ako tri dni pred premiérou len preto, aby neriskovali uniknutie spoilerov, začíname sa báť aj my. Čo myslíte, aký bude názov posledného MCU filmu v starej 22-dielnej fáze?

Aký bude podľa vás názov Avengers 4? Bude to niečo v štýle New Avengers, alebo skôr ako kedysi „uniknutý názov“ z úst Zoe Saldany, Infinity Gauntlet? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

5 COMMENTS

  1. Podľa mňa spravia taky boom v tych dvoch častiach , ze to úplne rozbiju, proste zomrú veľké hviezdy, Thor, Tony, Hulk, Falcon, Hawkeye a kto vie kto ešte. Možno Cap.

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -