NETFLIXSeriály

Prvý hraný Star Wars seriál odhalil svoj názov, režisérov ale aj prvú fotku!

Poznáme názov hraného Star Wars seriálu!

Nová konkurencia Netflixu v podobe streamovacej platformy od štúdia Disney pomalinky začína pripravovať svoje exkluzívne projekty. Na značku ako je Netflix totižto budú musieť zaútočiť naozaj silno, avšak vzhľadom na to, čo toto štúdio vlastní by to nemal byť žiaden problém. Jednou z ich najexkluzívnejších ohlásených vecí sa nepochybne stal prvý hraný Star Wars seriál.

Milovaný vesmír sa tak rozšíri o ďalší príbeh na malých obrazovkách, avšak konečne nie v animovanej podobe. Keďže ho chce Disney mať v poriadnych rukách, rovno do scenáristickej a producentskej funkcie pred pár týždňami zvolili Jona Favreaua, režiséra filmov Iron Man, Kniha Džungle ale aj pripravovaného Levieho Kráľa. Až teraz však štúdio konečne ohlásilo, kto všetko sa postaví za kamery ale aj oficiálny názov seriálu. No a aby sme sa tešili ešte viac, rovno zverejnili už aj prvú fotku!

Prvá fotka z prvého hraného Star Wars seriálu, The Mandalorian

Prvá fotka z prvého hraného Star Wars seriálu; Zdroj: starwars.com

Kvalita za kamerou

Nie, toto nie je Boba Fett. Ide len o ďalšieho bojovníka z jeho rodu, ktorého budeme sledovať v období medzi šiestou a siedmou epizódou. Práve jeho očami teda uvidíme pád Impéria a zrod Prvého Rádu. Poďme už ale na to hlavné. Ako sa teda bude seriál volať? Tu ide o vskutku prekvapivú voľbu, keďže ide o jeden z mála projektov z preďalekej galaxie, ktorý nebude mať v názve označenie Star Wars. Oficiálny názov je totiž: The Mandalorian.

Mandaloriani sú pôvodná rasa planéty Mandalore, z ktorej neskôr vzišiel nápad supervojakov, medzi ktorých sa radí aj milovaná postava Boba Fetta. Fanúšikovia teda konečne dostanú poriadny priestor na preskúmanie jeho odkazu a možno aj konečnú odpoveď na to, ako Boba Fett vlastne skončil. O to sa už postarajú talentovaní režiséri Dave Filoni (Star Wars: The Clone Wars, Star Wars Rebels), Deborah Chow (Jessica Jones), Rick Famuyiwa (Dope), Bryce Dallas Howard (Solemates) a Taika Waititi (Thor: Ragnarok). K Favreaovi sa ešte ako exekutívni producenti pridajú Dave Filoni, Kathleen Kennedy a Colin Wilson. Ďalšie informácie ohľadom seriálu zatiaľ nepoznáme.

Čo hovoríte na názov, prvú fotku a aj výber režisérov pre historicky prvý hraný Star Wars seriál? Veríte tomuto projektu? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: starwars.com

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  2 komentáre

  Pridaj komentár