Tom Holland práve “náhodou” odhalil názov pokračovania Spider-Man: Homecoming!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Herec Tom Holland je naozaj notorický odhaľovač informácií ohľadom Marvel Cinematic Universe. Väčšinou sú však tieto odhalenia dané samotným Marvelom, ako napríklad pri ukázaní prvého plagátu na Avengers: Infinity War. Horšie je, keď sa Tom spontánne prekecne pri nejakom rozhovore. Často ho tak musia zastavovať jeho kolegovia z MCU, ako napríklad Benedict Cumberbatch. Aby toho nebolo málo, jedno “náhodné” odhalenie spravil aj dnes v noci. Na svoj Instagram pridal krátke video, ku ktorému dal popis “Prepáčte za žiadne oznámenia, ale aj tak vás milujem ľudia“. Tom však očividne vôbec netušil, že aktuálne odhalil samotný názov pokračovania Spider-Man: Homecoming. Ako sa teda bude volať?

Sorry for no announcements, but I love you guys ♥️

Príspevok, ktorý zdieľa (@tomholland2013),

Poznáme názov pokračovania Spider-Man: Homecoming!

Na Tomovom iPade bolo zreteľne vidieť nové logo filmu. To hovorí jasnou rečou, pretože názov znie Spider-Man: Far From Home. Slovenský názov zatiaľ nie je známy, no pravdepodobne to bude niečo v zmysle Ďaleko od domova. Tento názov samozrejme potvrdzuje všetko, čo povedal prezident Marvel Studios Kevin Feige o pokračovaní. Peter Parker totižto pocestuje z New Yorku až do Európy, kde príde ako výmenný študent. Pozrieť by sme sa mali napríklad do Londýna, no natáčať sa bude aj v neďalekej Prahe! Budeme tak vidieť globálne následky filmov Avengers: Infinity War a Avengers 4, keďže sa príbeh bude odohrávať iba 5 minút po štvrtých Avengers.

Hlavným záporákom tentokrát bude Mysterio, ktorého si zahrá herec Jake Gyllenhaal (Nightcrawler, Southpaw). Rolu si však zopakuje aj Michael Keaton ako Adrian Toomes/Vulture. Marvel aktuálne usporadúva konkurzy na mladú herečku, ktorá si má zahrať hlavnú ženskú rolu vo filme. Nakoniec možno uvidíme aj Mac Gargana a.k.a. Scorpiona, ktorého si v potitulkovej scéne Homecomingu zahral Michael Mando. Film Spider-Man: Far From Home má premiéru naplánovanú na 5. júla 2019 a otvorí 4. FÁZU Marvel Cinematic Universe!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

Najnovší obsah