Poznáme názov pre tretí film o Spider-Manovi? Niektoré zdroje tvrdia, že by sa mal volať takto

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Názov filmu Spider-Man 3

Ešte nedávno sa zdalo, že Spider-Mana už v MCU nikdy neuvidíme, no našťastie sa pavúčí muž do Marvelu vrátil. Postavu bude hrať aj naďalej Tom Holland. Štúdio Sony vyhlásilo, že v najbližšej dobe ho môžeme očakávať v 2 filmoch – nejakej tímovke a vo filme o Spider-Manovi. Spider-Man 3 zatiaľ nemá potvrdený názov filmu, no niektoré zdroje tvrdia, že ho vedia.

Spider-Man sa ukázal doteraz už v niekoľkých filmoch, z nich dokonca dva boli jeho vlastné. Postavu sme prvýkrát videli vo filme Captain America: Civil War, kde ho naverboval Tony Stark do tímu, ktorý mal bojovať proti Stevovi Rogersovi. Iron Man sa mu potom stal mentorom a postava, ktorú hral Robert Downey Jr., mala významnú úlohu v jeho oboch sólovkách.

Vo filme Spider-Man: Homecoming ho možno uvidíme jeden z posledných krát
Zdroj: cbr.com

Čo tvrdia o názve niektoré zdroje?

Prvá Spider-Manova sólovka sa nazývala Spider-Man: Homecoming a pokračovanie nieslo názov Spider-Man: Far From Home. Fanúšikovia po celom svete teda očakávajú, že aj tretia časť bude obsahovať v názve slovo Home. Murphy’s Multiverse si myslí, že názov filmu bude Spider-Man: Homesick, pretože ho tak označili na svojich stránkach časopisy Esquire a Maxim.

Ani jedno štúdio však tento názov nepotvrdilo. Môže byť, že časopisy len nechcú používať názov Spider-Man 3. Tak sa totižto volá film z roku 2007 režírovaný Samom Raimim a časopisy zrejme nechcú, aby dochádzalo k nedorozumeniam. Ísť však môže aj o reálny názov, pretože v minulosti sa už stalo, že názvy filmov boli omylom prezradené skôr, ako mali.

Spider-Man 3 posunutá premiéra
Zdroj: thedirect.com

Spider-Man 3

Spider-Man 3 je už tretí sólový film so Spider-Manom. Podľa pôvodných plánov sme sa filmu mali dočkať na ďalší rok v lete, pričom natáčanie malo byť započaté ešte začiatkom tohoto leta. Pre koronavírus sa to však všetko presunulo a ak budú mať šťastie, natáčať začnú do konca tohoto roka. Film má potom premiéru naplánovanú na koniec budúceho roka, ak ho nepresunú ešte ďalej.

Či už je názov Spider-Man: Homesick pravdivý, alebo nie, to bude nejasné dovtedy, kým to niekto nepotvrdí. Možno to bude samotný herec Tom Holland, ktorému sa môže podobne ako v minulosti stať, že takúto dôležitú informáciu prezradí omylom. Ak to však nespraví, budeme len musieť čakať, kým názov filmu prezradia štúdia. Film príde do kín 17. decembra 2021.

Boli by ste spokojný, ak by sa nový film volal Spider-Man: Homesick, alebo očakávate niečo iné? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -