FilmyNovinky

Ako bude znieť názov Star Wars: Epizódy IX? Táto teória vyzerá presvedčivo!

Čo majú spoločné série Avengers a Star Wars? No predsa Disney, ktoré vlastní a riadi obe z nich. Ešte prednedávnom sme sa dožadovali o odhalenie názvu Avengers: Endgame, ktoré prišlo až s prvým trailerom. Teraz sa však naša pozornosť presunula na film Star Wars: Epizóda IX, ktorý uvidíme 19. decembra 2019.

Je možné, že názov odhalia až s príchodom prvého traileru, rovnako, ako pri Avengers? Išlo by o veľkú zmenu taktiky, keďže názvy The Force Awakens a The Last Jedi sme sa dozvedeli s väčším predstihom. Aktuálne je teda otázne, akú cestu si Disney zvolí. Poďme však trochu špekulovať o tom, ako by sa tento film mohol volať.

Poznáme názov Star Wars: Epizódy IX?

Film The Force Awakens bol primárne o Rey, zatiaľ čo The Last Jedi bol zameraný na Luke Skywalkera. Je teda viac než jasné, že kompletné ukončenie ságy o rode Skywalkerovcov v Epizóde IX bude riadiť Kylo Ren. Práve on bude hlavnou postavou tohto filmu a preto je najpravdepodobnejším názvom The Knights of Ren.

Tých sme prvý a zároveň poslednýkrát videli vo filme The Force Awakens, presnejšie vo vízii, ktorú mala Rey po dotknutí sa Luke-ovho svetelného meča. Režisér Rian Johnson v The Last Jedi tieto postavy nepoužil a dokonca sme o nich nepočuli ani žiadnu zmienku. Veríme teda, že ich čas príde práve v Epizóde IX.

Kylo Ren a jeho skupina The Knights of Ren

Kylo Ren a jeho skupina The Knights of Ren, Zdroj: imgur.com

Čo ešte podporuje túto teóriu?

Názov The Force Awakens pochádza z jednej vety, ktorú vo filme povedal Supreme Leader Snoke. Titul The Last Jedi takisto pochádza zo Snoke-ového dialógu a zároveň bol súčasťou otváracích titulkov. Najnovšia teória teda hovorí, že názov filmu Star Wars 9 bude tiež vytiahnutý z existujúcich otváracích titulkov.

Knights of Ren boli zároveň spomenutí Snoke-om, keď sa Kylo Ren vyšiel hľadať svojho otca. Ide teda o naozaj populárnu voľbu, s ktorou by sme boli dostatočne spokojní. Ďalšie teoretické názvy znejú The Ashes of the Empire, The Rising Tyranny, A Spark of Hope alebo jednoducho The End.

Ku ktorému názvu sa prikláňate vy? Páčilo by sa vám, pokiaľ by to naozaj bolo The Knights of Ren?

Zdroj: movieweb.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  FilmyTrailery

  James Bond sa poslednýkrát vracia v prvom traileri na film No Time to Die

  Pridaj komentár