Ako bude znieť názov Star Wars: Epizódy IX? Táto teória vyzerá presvedčivo!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Čo majú spoločné série Avengers a Star Wars? No predsa Disney, ktoré vlastní a riadi obe z nich. Ešte prednedávnom sme sa dožadovali o odhalenie názvu Avengers: Endgame, ktoré prišlo až s prvým trailerom. Teraz sa však naša pozornosť presunula na film Star Wars: Epizóda IX, ktorý uvidíme 19. decembra 2019.

Je možné, že názov odhalia až s príchodom prvého traileru, rovnako, ako pri Avengers? Išlo by o veľkú zmenu taktiky, keďže názvy The Force Awakens a The Last Jedi sme sa dozvedeli s väčším predstihom. Aktuálne je teda otázne, akú cestu si Disney zvolí. Poďme však trochu špekulovať o tom, ako by sa tento film mohol volať.

Poznáme názov Star Wars: Epizódy IX?

Film The Force Awakens bol primárne o Rey, zatiaľ čo The Last Jedi bol zameraný na Luke Skywalkera. Je teda viac než jasné, že kompletné ukončenie ságy o rode Skywalkerovcov v Epizóde IX bude riadiť Kylo Ren. Práve on bude hlavnou postavou tohto filmu a preto je najpravdepodobnejším názvom The Knights of Ren.

Tých sme prvý a zároveň poslednýkrát videli vo filme The Force Awakens, presnejšie vo vízii, ktorú mala Rey po dotknutí sa Luke-ovho svetelného meča. Režisér Rian Johnson v The Last Jedi tieto postavy nepoužil a dokonca sme o nich nepočuli ani žiadnu zmienku. Veríme teda, že ich čas príde práve v Epizóde IX.

Kylo Ren a jeho skupina The Knights of Ren
Kylo Ren a jeho skupina The Knights of Ren, Zdroj: imgur.com

Čo ešte podporuje túto teóriu?

Názov The Force Awakens pochádza z jednej vety, ktorú vo filme povedal Supreme Leader Snoke. Titul The Last Jedi takisto pochádza zo Snoke-ového dialógu a zároveň bol súčasťou otváracích titulkov. Najnovšia teória teda hovorí, že názov filmu Star Wars 9 bude tiež vytiahnutý z existujúcich otváracích titulkov.

Knights of Ren boli zároveň spomenutí Snoke-om, keď sa Kylo Ren vyšiel hľadať svojho otca. Ide teda o naozaj populárnu voľbu, s ktorou by sme boli dostatočne spokojní. Ďalšie teoretické názvy znejú The Ashes of the Empire, The Rising Tyranny, A Spark of Hope alebo jednoducho The End.

Ku ktorému názvu sa prikláňate vy? Páčilo by sa vám, pokiaľ by to naozaj bolo The Knights of Ren?

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -