Spevák Harry Styles uvedie film v Benátkach – zahral si v trileri Neboj sa, zlatko

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Medzinárodný filmový festival Benátky včera zverejnil značnú časť svojho filmového programu a okrem účasti slovenského filmu Obeť v súťažnej sekcii Orizzonti, ponúkne v ostatných sekciách viacero ďalších filmov, na ktoré sa môžeme tešiť na jeseň v slovenských kinách. Jedným z nich je snímka Neboj sa, zlatko, ktorú tvorcovia označujú ako sexy psychologický triler a jednu z hlavných úloh si v nej zahral populárny spevák Harry Styles.

Sympatická a obľúbená Alice, hlavná hrdinka príbehu, žije s manželom Jackom v idylickej komunite na americkom predmestí päťdesiatych rokov minulého storočia. Jej perfektný život sa ale začína rozpadať a spod nablýskaného povrchu sa dostáva na svetlo sveta hrozivá realita. Nič nie je také, akým sa zdá, a Alice sa musí rozhodnúť, kam až dokáže zájsť, aby odhalila znepokojujúcu pravdu.

Trailer na snímku Neboj sa, zlatko

Snímku nakrútila režisérka Olivia Wilde, ktorá je aj u nás známa ako herečka z filmov Vymedzený čas, Rivali či Ona. Vo svojej novinke si sama tiež zahrala a obsadila ju ďalšími známymi kolegami a kolegyňami. Ako hrdinka Alice sa predstaví Florence Pugh, ktorá si publikum získala presvedčivými výkonmi v tituloch Slnovrat, Malé ženy či Black Widow. Jej manžela Jacka stvárni známy spevák Harry Styles, jedna z najväčších hviezd súčasného svetového šoubiznisu, ktorý sa už ako herec objavil vo vojnovej snímke Dunkirk či potitulkovej scéne komiksového veľkofilmu Eternals. Vo filme si ďalej zahrali napríklad Chris Pine (Star Trek, Wonder Woman) či Gemma Chan (Šialene bohatí Aziati, Eternals).

Triler Neboj sa, zlatko čaká svetová premiéra na benátskom festivale krátko po prázdninách, do slovenských kín príde 22. septembra. Nový trailer odhaľuje, že sa publikum môže tešiť na skutočne štýlový zážitok, pri ktorom si nikto nebude môcť byť istý, aká je pravda. Na slovenské plátna snímku prinesie distribučná spoločnosť Continental film.

Zdroj: TS Continental film

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -