Desivý necenzurovaný trailer filmu LIFE nám dáva lepší pohľad na krutého mimozemštana. Konkuruje Alienovi?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Poznáme to. Parta astronautov dostane jasnú úlohu. Preskúmať neobývanú planétu, alebo nájsť život. Vždy to však dopadne rovnako, tento „život“ všetkých roztrhá na kusy. Takto isto je na tom aj nový pokus presadiť sa, Life. Tento typ filmov bezpochyby presadil na trhu Alien. Stále však vznikajú nové a nové sci-fi thrillery na tento štýl a originalita sa stráca… Tento rok sa dokonca vráti aj Alien a vyzerá to tak, že Life proti nemu nemá žiadnu šancu. Taký strach a chlad vesmíru dokáže vyvolať naozaj iba otec tohto žánru. Presvedčí nás o opaku nový, necenzurovaný trailer na Life? 

Necenzurovaný trailer na film LIFE

Posádka ISS na čele s Ryanom Reynoldsom, Jakeom Gyllenhaalom a Rebeccou Ferguson nájdu na Marse najväčší objav v histórii ľudstva – život. Vzorku študujú, pozorujú a testujú, pričom sa im začne pred očami vyvíjať… v niečo veľmi nebezpečné a krvilačné. A tak na ISS začína boj o holý život. Ak by toto monštrum priviedli na Zem, bola by ohrozená celá planéta. Astronauti teda nemajú na výber, musia bojovať na lodi. Typická Alienovka, však? 

Vo filme sa ukáže aj Ariyon Bakare a Hiroyuki Sanada. O scenár sa postará dvojica, ktorá pracovala na filme Deadpool,  Rhett Reese a Paul Wernick. Spoluprácu s Ryanom Reynoldsom teda majú už v malíčku. Režisérom filmu je Daniel Espinosa, ktorý v minulosti taktiež pracoval s Reynoldsom na filme Nepriateľ pod ochranou.

Film si svoju premiéru v kinách odbije už o týždeň, 23. marca 2017.  Tak čo, dáte tomuto filmu šancu, alebo si počkáte pár mesiacov na záruku kvality v podobe Aliena?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -