Nechutné vtipy v seriáli Priatelia, ktoré sme však ako deti nepochopili!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Nechutné vtipy v seriáli Priatelia

Priatelia patria medzi tie seriály, ktoré rozhodne pozná každý. Legendárnu šesticu postáv si obľúbili ako malí tak i veľkí diváci. Avšak len pre veľkých divákov niektoré hlášky o sexe alebo o jeho naznačení dávali zmysel. Dnes vám preto ukážeme nechutné vtipy v seriáli Priatelia, ktoré vám možno až v tejto chvíli budú pripadať smiešne.

1. „Nestáva sa to každému chlapovi!“

nechutné vtipy v seriáli Priatelia
Zdroj: ew.com

Rachel a Ross sa počas seriálu hádali mnohokrát. Jedna z ich legendárnych hádok sa odohrala po tom, čo sa šestica vydala na výlet na pláž. Tam sa síce Ross a Rachel dali dokopy, lenže po prílete do New Yorku sa opäť pohádali. Ross vyšiel naštvaný nielen z Rachelinej izby, ale aj z bytu. Rachel sa za ním rozbehla, otvorila dvere a na celú chodbu kričala: „A aby si vedel, nie je to bežné, nestáva sa to každému chlapovi a je to veľká vec!“ Na čo Chandler hneď zareaguje: „Ja som to vedel!“ Teraz už vieme, že má Ross istý problém v posteli, predtým nám to však vôbec nedošlo.

2. Rossova narážka na orálny sex

nechutné vtipy v seriáli Priatelia
Zdroj: youtube.com

Počas toho, ako Ross chodil s Rachel, si ona prečítala istú feministickú knihu, ktorá sa zameriavala prevažne na to, ako chlapi vysávajú zo žien energiu. Takisto tam bola veta, ktorú Rachel povedala Rossovi, dáva však zmysel len v originálnom znení: „How do you expect me to grow, if you won’t len me blow?“ V preklade to znamená niečo ako: „Ako si predstavuješ, že budem rásť, ak si nemôžem vydýchnuť?!“ V klasickom preklade by slovo „blow“ znamená skôr fúkať, avšak takisto vieme, čo vznikne z tohto slova, keď k nemu pridáme ešte klasické anglické slovíčko „job“. A vie to aj Ross, ktorý na túto Rachelinu vetu hneď odpovedal: „Vieš, že ja s týmto nemám problém.“ Roky rokúce sme nechápali smiech divákov v pozadí, teraz to však už chápeme.

3. Ross a Rachel v planetáriu

nechutné vtipy v seriáli Priatelia
Zdroj: diply.com

Pri vzťahu Rossa a Rachel ešte zostaneme. Pri ich prvom sexuálnom styku, ktorý sa odohral v planetáriu, Ross doniesol Rachel džús v malej krabičke. Keď sa bozkávali, Rachel si na ten džús ľahne, potom trochu zhíkne a povie: „Ross, to je v poriadku, to sa občas stáva.“ Ide o to, že Rachel ucítila nejakú tekutinu a myslela si, že tá vyšla z Rossa. Ten jej potom povedal, že si len ľahla na džús.

4. Keď si Ben udrie hlavu o drevo

Priatelia
Zdroj: imdb.com

Monica strážila Bena, Rossovho syna. A aj keď svojho synovca nadovšetko zbožňuje, bohužiaľ udrela jeho hlavu o drevený stĺp. Rachel sa jej s tým snažila pomôcť a pritom pridala vetu: „Vieš, ak to nie je čelo postele, tak to skrátka nestojí za to.“ Nechutné vtipy v seriáli Priatelia zrejme vyrábala hlavne Rachel.

5. Joey a Rachel na lodi

Priatelia
Zdroj: bestlifeonline.com

Joey si v aukcii kúpil loď. Rachel má s plavbou skúsenosti, preto sa snaží Joeyho niečo naučiť a spýta sa ho: „Ako postavíme hlavnú plachtu?“ Na čo Joey hneď odpovie: „Nestačí to trieť?“ Zdá sa, že Joey má takisto rád nechutné vtipy.

6. Keď Ross vyruší Monicu pri sprchovaní

Priatelia
Zdroj: diply.com

Ross bol v Monicinom byte veľmi často, vzhľadom na to, že bol dlho vo vzťahu s jej spolubývajúcou Rachel. Dokonca ju vyrušil aj pri sprchovaní a túto hlášku si tvorcovia mohli odpustiť, pretože Monica povedala: „A mimochodom, práve som kontrolovala  sprchovú hlavicu.“ Ako deckám nám zrejme napadlo, že Monica je tak trochu inštalatér. V skutočnosti si Monica chcela tak trochu užiť. Avšak povedať to svojmu bratovi? Na skutočnosť, že sú Ross a Monica súrodenci, tvorcovia často zabúdali.

7. Zlepené stránky

Priatelia
Zdroj: youtube.com

Určite si spomínate na epizódu, v ktorej Rachel piekla svoj pravý anglicky koláč. Bohužiaľ, niektoré stránky receptu boli zlepené a chúďa Rachel dala do koláča hovädzie na cibuľke. Keď Ross kontroloval knihu receptov, zistil, že stránky sú zlepené, na čo Joey hneď pohotovo reagoval a skríkol: „Chandler!“. Šlo zrejme o narážku na to, že sa Chandler ukája nad kuchárskou knihou, čo je prinajmenšom diskutabilné.

8. Joey na finančnom trhu

Priatelia
Zdroj: youtube.com

Spomínate si na epizódu, v ktorej sa Monica ponorila do obchodovania na burze? Bola z toho úplne hotová, žila tým dňom aj nocou. Ani sa nečudujeme, keďže obchodovanie na burze je hlavne v New Yorku úplne bežná vec. Je to však stresujúce. Človek nikdy nevie, kedy trh klesne a práve v tomto duchu Monica povedala: „Moje motto je, dostať to von, kým to neklesne.“ Na čo Joey zase pohotovo reagoval: „To nie je moje motto.

Tieto nechutné vtipy v seriáli Priatelia možno vidíte prvýkrát a to hlavne kvôli dabingu. Nie všetko sa totiž dá klasickým spôsobom preložiť z angličtiny do slovenčiny.

Zdroj: digitalspy.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. Nechutne vtipy, hmmm? Nie ste vy „mladi“ nejaki pruderni? Mozno vam raz v buducnosti dojde, ze prilisna politicka korektnost nema nic spolocne s uctou a respektom. Je to iba hlupe skryvanie reality za hranie sa so slovickami.

    A mimochodom, vtip je vtip. Treba ho pochopit a zasmiat sa. Urcite ho netreba rozoberat a vrtat sa v nom.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -