Negan to v noci zabil! Naše pocity z krvavej premiéry novej série Walking Dead

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Vyzerá to tak, že Walking Dead naberá nový začiatok.

Hneď prvá informácia, článok bude obsahovať SPOILERY, ak ste najnovšiu epizódu Walking Dead ešte nevideli, zatvoriť článok a pozerať! Dámy a páni, vydržali sme tých 6 mesiacov! 6 mesiacov hádania, lúštenia, zisťovania je konečne za nami a vieme meno obete. Na rande s Lucille sa bohužiaľ vydal Abraham. Som si istý, že ho veľa ľudí malo rado (vrátane mňa) a bude to ťažká strata. Čo nás určite ale prekvapilo je, že Lucille okúsil aj jedna z prvých postáv v seriáli, Glenn. To určite zabolelo mnoho fanúšikov, pretože sme sa asi každý tešili, ako bude vychovávať svoje dieťa. Nuž, Maggie na to bude sama. Ako sa nám teda celá epizóda páčila?

Jedna z najlepších premiér Walking Dead!
Jedna z najlepších premiér Walking Dead!

Poviem to asi takto, ešte nikdy v živote som sa pri pozeraní seriálu tak netriasol ako dnes. Moja prvá myšlienka bola, že seriál si už nedokáže vybudovať tú atmosféru, akou skončila predošlá séria. Ale že sa jej to podarilo! Brilantne zrežírovaná a hlavne zahraná epizóda. U mňa rozhodne v top 10 epizódach walking dead aké tu kedy boli. Každý predsa miluje (síce aj neznáša) keď hlavný hrdina nevie ako ďalej. Táto epizóda to vykreslila asi lepšie ako hocaká iná superhrdinská show. Napínavé, smutné a krvavé.

Kam sa seriál ale vydá ďalej, to musím povedať, že netuším. Je jasné, že Maggie to bude mať asi najťažšie asi až do polovice seriálu. A určite sa všetci budú chystať zabiť Negana (ktorý je rozhodne už teraz jeden z naj záporákov akí tu kedy boli). Koľko to ale bude trvať? Už vieme, že seriál dostal ôsmu sériu. Znamená to, že Negan vs Rick uvidíme až o rok? Samé otázky, na ktoré žiaľ nemáme odpoveď, no určite ich budeme hľadať v nasledujúcich častiach. Táto epizóda otriasla seriálovým svetom a určite nás skvelo naštartovala na nové dobrodružstvá. Bude to aj naďalej taký brutál ako dnes? Uvidíme, no myslím, že doteraz jediný seriál, ktorý si takéto niečo dovolil bol Game of Thrones. Má šancu ho Walking Dead prekonať? Ako myslíte, že to bude pokračovať? Chceme počuť vaše názory v komentároch!

Treba len čakať!
Treba len čakať!

Ste smutní? Ste šťastní? Chceme to vedieť, píšte do komentárov vaše pocity z tejto krvavej drámy!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -