Demonic je prvý horor od režiséra sci-fi filmov Neilla Blomkampa. V traileri nechýbajú nechutné či temné momenty

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Mrazivo vyzerajúci horor Demonic dostal prvý trailer, ktorý nám síce neprezradil nič podstatného o deji, ale nádych temnej atmosféry mu veru nechýba. Film pochádza z tvorby skúseného Neilla Blomkampa (District 9), ktorý okrem réžie napísal aj scenár.

Naposledy Blomkamp zrežíroval krátkometrážne sci-fi Conviction (2019). Čo sa týka celovečerných filmov, do režisérskeho kresla zasadol ešte v roku 2015 pri filme Chappie. Od toho momentu sa venoval len malým projektom a vidieť ho opäť pri niečom väčšom je určite pre každého fanúšika skvelou správou. Jeho hororová novinka príde do kín a služieb VOD od 20. augusta 2021.

Prvý trailer k hororu Demonic:

Názov filmu zodpovedá tomu, čo môžeš vidieť v najnovšej ukážke – desivé momenty, strach, paranormálne javy a okultizmus. Celkom nezvyčajné pre režiséra sci-fi filmov, no nič sa nedá robiť. Keďže sme sa od Blomkampa nedočkali nového Votrelca, tak aspoň malá satisfakcia v podobe nezvyčajného hororu.

Hlavnú úlohu si zahrala Carly Pope, ktorá s režisérom spolupracovala aj pri sci-fi filme Elysium (2013). Pamätať si ju taktiež môžeš zo seriálu Arrow. Herečka tentokrát skúsi vkročiť do sveta virtuálnej reality, kde zažíva naozaj rušné chvíle. V rýchlych prestrihoch vidieť zvláštne znamenie na ruke, démona v skrini, veľa ohňa a iné znepokojivé zábery naháňajúce strach. Okrem Pope vo filme účinkujú Chris William Martin (Votrelci vs. Predátor 2), Nathalie Boltt (Riverdale) a Michael Rogers.

Demonic trailer
Zdroj: newspostalk.com

Oficiálna synopsa:

„Mladá žena rozpúta peklo a vypustí desivých démonov, počas toho ako sa jej podarí objaviť zvláštne nadprirodzené sily. Tie sú koreňom dlhoročne trvajúceho konfliktu medzi dcérou a matkou, ktoré v sebe skrýva veľa temných tajomstiev.“

Čo hovoríš na prvý trailer k novému hororu Demonic od režiséra Neilla Blomkampa? Názor nám nezabudni napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -