SÚŤAŽ: Kamenná predajňa Nekonečno otvára svoje brány, vyhrajte komiks Avengers

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Obchod pre každodenných hrdinov Nekonečno už v pondelok 19. apríla opäť otvára brány svojej kamennej predajne. Pre svojich zákazníkov na predajni v bratislavskom nákupnom centre Eurovea si pripravilo darček v podobe týždňa zliav. Počas otváracieho týždňa – od 19. apríla do 25. apríla – bude platiť zľava 10 % na celý nákup. Zľava platí iba pre návštevníkov kamennej predajne.

Vďaka postupnému uvoľňovaniu opatrení bude predajňa denne otvorená od 10:00 do 19:00 s maximálnym počtom 5 zákazníkov. Tak neváhajte a zájdite si po komiks, knihu, figúrku, tričko alebo iné doplnky počas otváracieho týždňa.

súťaž o komiks
Zdroj: Nekonečno

Súťaž o komiks

Pri tejto príležitosti sme si pre vás pripravili súťaž o komiksovú novinku. Dlho očakávaná marvelovka pre deti Avengers: Rukavica nekonečna je vôbec po prvýkrát preložená do slovenčiny. Lepší spôsob, ako svojej ratolesti alebo súrodencovi predstaviť svet superhrdinov, asi nepoznáme.

Súťaž prebieha na našom Instagrame, zapojiť sa môžete prostredníctvom príspevku priloženého nižšie. Podmienky pre zapojenie sa nájdete v danom príspevku. Súťaž potrvá do konca otváracieho týždňa – 25. apríla.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Filmy, seriály, hry (@rewindsk)

No pokiaľ sa neviete dočkať vyhlásenia, komiks si môžete zaobstarať priamo na predajni alebo e-shope nekonecno.sk. Držíme vám palce!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -