Neobmedzené dáta na len za 10 EUR? Vďaka unikátnej vianočnej ponuke je to realita

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 22 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Digitálny operátor Radosť štartuje s vianočným predajom smartfónov, môžeš získať napríklad neobmedzené dáta a iné služby

Tlačová správa – Idú Vianoce a ty ešte stále rozmýšľaš nad darčekom, ktorý by nielen tebe, ale aj tvojmu známemu urobil radosť? Odporuč mu Radosť a tak sebe aj jemu znížiš cenu tarifu až na polovicu na 30 dní. Ak si urobia Radosť piati tvoji známi, ty si môžeš užívať napríklad neobmedzené služby (napríklad neobmedzené dáta či volania) v Radosti len za cenu 10 eur až na 5 mesiacov. A teraz si môžeš urobiť radosť aj kúpou nového telefónu priamo od svojho digitálneho operátora. Radostné darčeky teda tento rok nosí kuriér.

Od pondelka 15. novembra odštartoval vianočný predaj smartfónov prostredníctvom stránky www.radost.digital, ktorý je limitovaný vyčerpaním zásob. K dispozícii je pre teba nateraz výber zo siedmich telefónov, ktoré potešia teba, alebo známych. K smartfónom sa pribaľujú bezplatne aj kryty na mobil a tiež jedna SIM karta, ktorú môžeš pokojne aj podarovať ďalej.

Zariadenie Radostná cena

  • OPPO A16s 149
  • Realme 8 64 GB 189
  • Motorola E20 90
  • Samsung A22 5G 64 GB 224
  • iPhone 12 mini 64 GB 689
  • iPhone 7 renewd 32 GB 239
  • Lenovo Tab M 10 170

Postup zakúpenia je jednoduchý. Na webe si vyberieš telefón, ktorý sa ti páči. Vyplníš objednávkový formulár, po ktorom ti príde potvrdzujúci email a ďalej už len počkáš na kuriéra, ktorému za telefón zaplatíš buď v hotovosti, ideálne však prostredníctvom bankovej karty. Do telefónu vložíš svoju SIM kartu, alebo ho daruješ ďalej a Radosť máš zaručenú.

Zdroj: TS Radosť

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -