VIDEO: Ako by vyzeral Neon Genesis Evangelion s použitím dnešných počítačových efektov?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Fotorealistický Neon Genesis Evangelion

Rozmýšľali ste niekedy na tým, ako by vyzeralo kultové anime Neon Genesis Evangelion s použitím dnešných počítačových vizuálnych efektov? Režisér Somei Sun totiž áno a priniesol nám krátky klip s názvom Evangelion: It Can (Not) Be True. Vo videu vidíme ikonické scény priamo z anime, no tentokrát v šate moderného, fotorealistického vizuálu.

neon genesis evangelion
Zdroj: behance.net

Tie pomiešal aj s reálnymi zábermi z Japonska počas pandémie, aby jeho výtvoru dodal ešte realistickejší pocit. Pokiaľ by teda niekedy vznikol hraný film na motívy tejto série, vyzeral by nejak takto. Pokochajte sa sami videom, ktoré nájdete priložené nižšie.

Krátky klip vznikol na oslavu vydania špeciálnej edície telefónu Oppo Reno Ace 2 s tematikou NGE, ktorému sme venovali samostatný článok. Pokiaľ ste fanúšikmi tejto série, už tento rok sa dočkáme vydania posledného animovaného filmu Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -