TOP 10 najvtipnejších nepodarených scén v seriáli Priatelia. Aj herci sa mýlia

Nenechajte si ujsť

Krv, rabovanie a veľké bitky. Assassin’s Creed Valhalla v oficiálnom gameplay videu ukazuje všetko podstatné

Tentokrát Vikingovia O tom, že sa ďalší diel populárnej a finančne mimoriadne úspešnej série o ráde zabijakov presunie do obdobia Vikingov, sa špekulovalo už nejakú...

Svet Batmana s Robertom Pattinsonom dostane vlastný seriál. Na čo sa spin-off zameria?

Film The Batman od Matta Reevesa Určite vám neunikli početné informácie o tom, že režisér Matt Reeves (Vojna o planétu opíc, Cloverfield: Monštrum) pripravuje sólový...

Režisér filmu Avengers: Endgame sa vyjadril na margo Wolverina v MCU. Kedy ho uvidíme?

Mutanti v Marvel Cinematic Universe už čoskoro? Príchod členov tímov X-Men a Fantastická štvorka do filmového sveta Marvel Cinematic Universe je témou, ktorá zužuje fanúšikov...

Táto herečka preberie štafetu Black Widow po Scarlett Johansson. Akú má budúcnosť v MCU?

Film Black Widow až v novembri Celosvetové uzatvorenie kín spôsobilo, že sme už viac ako rok nevideli nový film zo sveta Marvel Cinematic Universe. Slovenská...
Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 21 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Nepodarené scény v seriáli Priatelia

Aj majster tesár sa niekedy utne. Preto nie sme vôbec prekvapení, že seriály a filmy natočia množstvo nepodarkov pred tým, kým sa scéna dostane do finálnej podoby. Tieto nepodarky však bývajú mnohokrát oveľa vtipnejšie, než samotná scéna. Hlavne pri humorných sitkomoch. Prinášame vám teda tie najlepšie a najvtipnejšie nepodarené scény zo seriálu Priatelia.

Pripravte si bránice. Vaša nálada sa po ich zhliadnutí vyšplhá naozaj vysoko. O to viac sa pobavíte, keď budete brať na vedomie, že sitkom sa natáčal pred živým publikom, ktoré tieto zábavné momenty prežívalo spolu s hercami. Na konci článku nájdete aj bonus, v ktorom hercov a publikum pobavili práve tí najmenší členovia štábu.

1. Nepodarený tradičný anglický dezert

V jednej z epizód, ktoré sa zameriavali na oslavu Vďakyvzdania, Rachel robila tradičný anglický dezert. Stránky v knihe receptov sa jej však zlepili, a tak vytvorila niečo pomiešané a hnusné. Pri natáčaní reakcií na tento výtvor však herci nedokázali udržať serióznu tvár. Hlavne Matt LeBlanc a David Schwimmer, ktorí spoločnú scénu natáčali hneď na niekoľko pokusov.

2. Ross a jeho gajdy

Pred tým, ako sa Monica a Chandler mali brať, Ross si pre nich pripravil prekvapenie. Naučil sa hrať na gajdy a chcel im na svadbe spraviť koncert. Myslel si, že si tak uctí Chandlerove škótske korene. Keď však svoju hru predvádzal pred kamarátmi prvýkrát, Phoebe sa pridala napodobňovaním zvuku gájd, čím rozosmiala celé štúdio.

3. Joeyho pád

Priestory kaviarne Central Perk pozná snáď každý fanúšik naspamäť. A očakávali by sme, že aj každý herec zo seriálu Priatelia. To ale určite neplatí pre herca Matta LeBlanca, ktorý sa pri natáčaní potkol a padol priamo v strede kaviarne. Následne mu spadla stolička a ešte aj Matthew Perry si z neho vystrelil. Netreba hovoriť, že túto scénu natáčali pravdepodobne veľmi dlho.

4. Vtipy v nemocnici

Keď Rachel zažíva nepríjemné kontrakcie počas tehotenstva, Joey ju odvezie do nemocnice a dá vedieť aj otcovi dieťaťa – Rossovi. Keď však Ross dorazí do nemocnice, nepodarené scény sa valia jedna za druhou. Nevšimne si vchod, Jennifer Anniston a Matt LeBlanc sa mu schovajú, vypadávajú im hlášky a podobne. Zo strašidelnej situácie sa tak na pľaci stala nekonečná komédia.

5. Chandler a jeho sexuálna grimasa

Jeden Halloween sa Ross a Chandler rozhodnú pretláčať. Každý chcel ohúriť svoju vtedajšiu partnerku a dokázať, že je ten silnejší. Odhliadnuc od toho, že majú na sebe absurdné kostýmy, Chandler sa začne tváriť ako pri sexe. Na toto Monica rýchlo upozorní. David Schwimmer však pri pohľade na grimasy nedokáže zadržať smiech a v natáčaní pokračovať.

6. Kameň, papier, nožnice… a oheň?

Občas si zo scén vystrelia aj samotní herci. Pri celodennom natáčaní sa im nemôžeme čudovať. Medzi nepodarené scény v seriáli Priatelia patria práve aj takéto momenty. Príkladom je ďalšia epizóda o Vďakyvzdaní. V nej si herci stihnú o to, aby nemuseli zaklopať na Monicine a Chandlerove dvere ako prví, keďže meškajú. Matt LeBlanc a David Schwimmer sa však rozhodli okoreniť scénu zopár vulgarizmami.

7. Nepríjemná konverzácia

Keď sa Rossova priateľka Charlie stretne po dlhom čase so svojím bývalým, jej city opäť vzplanú. Odznova sa zamiluje a vymieňa si s ním dlhý veľavýznamný pohľad. Ross sa cíti nepríjemne a snaží sa to dať svojej priateľke najavo. Robí tak však priškrteným prehovorom, ktorý všetkých rozosmeje.

8. Pohľady do kamery

V epizóde, v ktorej Emma oslavovala svoje prvé narodeniny, sa Chandler a Monica ponáhľajú na spoločnú dovolenku. Pri jednom z ich tajných dohadoch sa herečka Courteney Cox pozrie do kamery. Hneď si to však uvedomí. To ale ešte nevie, že Matthew Perry a Matt LeBlanc nenechajú tento jej kiks len tak nepovšimnutý.

9. Prsník v plameni

Monice sa ako kuchárke prihodilo v seriáli hneď niekoľko trápnych momentov. Raz ju jej spolupracovníci “omylom” podpália. Ešteže ju Joey zachráni a hasí zvyšky plameňa (ktoré však vidí iba on) na jej prsníku. Scénu musia natočiť viackrát kvôli jej nepríjemnosti a vtipom Matthewa Perryho.

10. Scéna s gaučom

Kto by si nepamätal slávnu scénu, v ktorej Ross, Rachel a Chandler vynášajú Rossov nový gauč po schodoch. Pri natáčaní sa herci nedokázali udržať a svojím smiechom ju pokazili hneď niekoľkokrát. David Schwimmer v rozhovore prezradil, že sa ešte nikdy tak veľmi nesmial pri natáčaní Priateľov.

Bonus: Ben a Emma a ich rozkošné scény

Natáčanie s malými deťmi je náročné. Stane sa, že sa chovajú presne opačne, než je v scenári. Kto by sa však na nich za to hneval? Malá Emma a Ben majú takýchto scén veľa a vo videu vyššie môžete vidieť všetky ich rozkošné nepodarky.

Ktoré nepodarené scény v seriáli Priatelia máte najradšej vy? Pridali by ste do nášho zoznamu niektorú z nich? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah

Vyšiel prvý trailer na piatu sériu seriálu Lucifer od Netflixu. Čo čaká atraktívneho diabla v ďalšej kapitole svojho života?

Seriál Lucifer na Netflixe Netflix zverejnil nový trailer na seriál Lucifer a odhalil tak, o čom bude piata séria. Čaká nás hneď niekoľko zvratov. Piata...

Gameplay trailer na Shadow Warrior 3 obsahuje toľko krvi, že schová aj Mortal Kombat

Gameplay trailer na Shadow Warrior 3 Počas tohto týždňa zverejnili herný tvorcovia z Flying Wild Hog iba niekoľkosekundovú ukážku ako teaser. Teraz, počas sobotňajšieho online...

iPhone 12 bude o drahší, ako sa očakávalo. Z akého dôvodu si priplatíme?

Už dlhšie je verejne známe, že nadchádzajúci vlajkový model iPhone 12 od Apple nebude vôbec lacnou záležitosťou. Spočiatku sme sa síce dozvedeli, že začínajúca...

Jedna z herečiek by mala nápad na scenár ku Kill Bill 3. Ako by mal vyzerať?

Kill Bill 3 podľa jednej z herečiek Kill Bill 3 je projekt, ktorý visí vo vzduchu už takmer dve dekády. Príbeh Beatrix Kiddo, ktorá bola...

Wolfman s Ryanom Goslingom našiel svojho režiséra. Ruku do diela pridá aj Blumhouse

Filmové štúdio Universal Pictures sa čoskoro pustí do nadchádzajúceho filmu Wolfman, v ktorom nechýba ani Ryan Gosling a do projektu sa po novom pridáva...