TOP 10 najvtipnejších nepodarených scén v seriáli Priatelia. Aj herci sa mýlia

Nenechajte si ujsť

Získaj zľavy až 80 % na softvér a Windows 10 Pro už za 7,25 €

Začni rok 2021 s novým originálnym softvérom do tvojho PC. Zľavy až 80% a Windows 10 Pro už za 7,25 € V spolupráci s webom GoDeal24.com ti...

Prvé dojmy zo seriálu WandaVision – Ako na nás zatiaľ pôsobí unikátny sitkom z dielne štúdia Marvel?

Marvel je späť... Štúdio Marvel (pod taktovkou korporácie Disney) pomaly, no isto štartuje novú filmovú fázu, ktorú bude najbližších niekoľko rokov rozširovať. Plánov a podrobných...

WandaVision vysvetlenie: Komu patrí hlas z rádia, kto je mysteriózny včelár a omnoho viac

WandaVision vysvetlenie a teórieVideli sme prvé dve epizódy seriálu WandaVision a síce sa toho nestalo veľa, no vysvetlenie určitých skutočností vám môže pomôcť v...

Chris Evans ešte nepovedal svoje posledné zbohom ako Captain America. Vráti sa v budúcom MCU projekte?

Captain America chystá návrat do MCU Server Deadline exkluzívne informoval o tom, že herec Chris Evans chystá návrat ako Captain America do budúceho MCU projektu....
Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 22 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Nepodarené scény v seriáli Priatelia

Aj majster tesár sa niekedy utne. Preto nie sme vôbec prekvapení, že seriály a filmy natočia množstvo nepodarkov pred tým, kým sa scéna dostane do finálnej podoby. Tieto nepodarky však bývajú mnohokrát oveľa vtipnejšie, než samotná scéna. Hlavne pri humorných sitkomoch. Prinášame vám teda tie najlepšie a najvtipnejšie nepodarené scény zo seriálu Priatelia.

Pripravte si bránice. Vaša nálada sa po ich zhliadnutí vyšplhá naozaj vysoko. O to viac sa pobavíte, keď budete brať na vedomie, že sitkom sa natáčal pred živým publikom, ktoré tieto zábavné momenty prežívalo spolu s hercami. Na konci článku nájdete aj bonus, v ktorom hercov a publikum pobavili práve tí najmenší členovia štábu.

1. Nepodarený tradičný anglický dezert

V jednej z epizód, ktoré sa zameriavali na oslavu Vďakyvzdania, Rachel robila tradičný anglický dezert. Stránky v knihe receptov sa jej však zlepili, a tak vytvorila niečo pomiešané a hnusné. Pri natáčaní reakcií na tento výtvor však herci nedokázali udržať serióznu tvár. Hlavne Matt LeBlanc a David Schwimmer, ktorí spoločnú scénu natáčali hneď na niekoľko pokusov.

2. Ross a jeho gajdy

Pred tým, ako sa Monica a Chandler mali brať, Ross si pre nich pripravil prekvapenie. Naučil sa hrať na gajdy a chcel im na svadbe spraviť koncert. Myslel si, že si tak uctí Chandlerove škótske korene. Keď však svoju hru predvádzal pred kamarátmi prvýkrát, Phoebe sa pridala napodobňovaním zvuku gájd, čím rozosmiala celé štúdio.

3. Joeyho pád

Priestory kaviarne Central Perk pozná snáď každý fanúšik naspamäť. A očakávali by sme, že aj každý herec zo seriálu Priatelia. To ale určite neplatí pre herca Matta LeBlanca, ktorý sa pri natáčaní potkol a padol priamo v strede kaviarne. Následne mu spadla stolička a ešte aj Matthew Perry si z neho vystrelil. Netreba hovoriť, že túto scénu natáčali pravdepodobne veľmi dlho.

4. Vtipy v nemocnici

Keď Rachel zažíva nepríjemné kontrakcie počas tehotenstva, Joey ju odvezie do nemocnice a dá vedieť aj otcovi dieťaťa – Rossovi. Keď však Ross dorazí do nemocnice, nepodarené scény sa valia jedna za druhou. Nevšimne si vchod, Jennifer Anniston a Matt LeBlanc sa mu schovajú, vypadávajú im hlášky a podobne. Zo strašidelnej situácie sa tak na pľaci stala nekonečná komédia.

5. Chandler a jeho sexuálna grimasa

Jeden Halloween sa Ross a Chandler rozhodnú pretláčať. Každý chcel ohúriť svoju vtedajšiu partnerku a dokázať, že je ten silnejší. Odhliadnuc od toho, že majú na sebe absurdné kostýmy, Chandler sa začne tváriť ako pri sexe. Na toto Monica rýchlo upozorní. David Schwimmer však pri pohľade na grimasy nedokáže zadržať smiech a v natáčaní pokračovať.

6. Kameň, papier, nožnice… a oheň?

Občas si zo scén vystrelia aj samotní herci. Pri celodennom natáčaní sa im nemôžeme čudovať. Medzi nepodarené scény v seriáli Priatelia patria práve aj takéto momenty. Príkladom je ďalšia epizóda o Vďakyvzdaní. V nej si herci stihnú o to, aby nemuseli zaklopať na Monicine a Chandlerove dvere ako prví, keďže meškajú. Matt LeBlanc a David Schwimmer sa však rozhodli okoreniť scénu zopár vulgarizmami.

7. Nepríjemná konverzácia

Keď sa Rossova priateľka Charlie stretne po dlhom čase so svojím bývalým, jej city opäť vzplanú. Odznova sa zamiluje a vymieňa si s ním dlhý veľavýznamný pohľad. Ross sa cíti nepríjemne a snaží sa to dať svojej priateľke najavo. Robí tak však priškrteným prehovorom, ktorý všetkých rozosmeje.

8. Pohľady do kamery

V epizóde, v ktorej Emma oslavovala svoje prvé narodeniny, sa Chandler a Monica ponáhľajú na spoločnú dovolenku. Pri jednom z ich tajných dohadoch sa herečka Courteney Cox pozrie do kamery. Hneď si to však uvedomí. To ale ešte nevie, že Matthew Perry a Matt LeBlanc nenechajú tento jej kiks len tak nepovšimnutý.

9. Prsník v plameni

Monice sa ako kuchárke prihodilo v seriáli hneď niekoľko trápnych momentov. Raz ju jej spolupracovníci “omylom” podpália. Ešteže ju Joey zachráni a hasí zvyšky plameňa (ktoré však vidí iba on) na jej prsníku. Scénu musia natočiť viackrát kvôli jej nepríjemnosti a vtipom Matthewa Perryho.

10. Scéna s gaučom

Kto by si nepamätal slávnu scénu, v ktorej Ross, Rachel a Chandler vynášajú Rossov nový gauč po schodoch. Pri natáčaní sa herci nedokázali udržať a svojím smiechom ju pokazili hneď niekoľkokrát. David Schwimmer v rozhovore prezradil, že sa ešte nikdy tak veľmi nesmial pri natáčaní Priateľov.

Bonus: Ben a Emma a ich rozkošné scény

Natáčanie s malými deťmi je náročné. Stane sa, že sa chovajú presne opačne, než je v scenári. Kto by sa však na nich za to hneval? Malá Emma a Ben majú takýchto scén veľa a vo videu vyššie môžete vidieť všetky ich rozkošné nepodarky.

Ktoré nepodarené scény v seriáli Priatelia máte najradšej vy? Pridali by ste do nášho zoznamu niektorú z nich? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah

Nový Willy Wonka čoskoro spozná meno herca v hlavnej úlohe. Bude ním Tom Holland?

Filmové štúdio Warner Bros. zužuje počet kandidátov a nový Willy Wonka už čoskoro spozná meno herca v hlavnej úlohe. V hľadáčiku sa momentálne nachádzajú...

Hororovka The Medium púta pozornosť s novým gameplay trailerom. Poznáme aj systémové požiadavky

Vývojárske štúdio Bloober Team vypustilo nový trailer k ich nadchádzajúcej psychologickej hororovke The Medium. Hra bude vychádzať 28. januára 2021 na platformy Microsoftu. MOHLO BY...

Liam Neeson tvrdí, že odchádza na herecký dôchodok. Je to však pravda? Tieto slová už v minulosti povedal

Liam Neeson odchádza na dôchodok Liam Neeson tvrdí, že odchádza na herecký dôchodok. Aspoň teda s akčnými filmami. Práve pre tie bol najznámejší za poslednú...

Získaj zľavy až 80 % na softvér a Windows 10 Pro už za 7,25 €

Začni rok 2021 s novým originálnym softvérom do tvojho PC. Zľavy až 80% a Windows 10 Pro už za 7,25 € V spolupráci s webom GoDeal24.com ti...

Dwayne Johnson odhalil prvý trailer k jeho autobiografickému seriálu Young Rock

Začiatkom roku 2020 sme sa dozvedeli, že jedna z najväčších filmových hviezd dnešnej doby dostane vlastný autobiografický seriál Young Rock, ktorého prvý teaser trailer...