Neprehliadnite: Far Cry 6 si teraz viete stiahnuť úplne zadarmo

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Far Cry 6 je zadarmo

Ubisoft ponúka bezplatné stiahnutie trial verzie Far Cry 6 na všetky platformy vrátane PC, PlayStation a Xbox.

Trial verzia umožňuje hrať iba úvod hry, pričom čas hrania nie je obmedzený. Poteší aj fakt, že ak si hru rozohráte a neskôr ju budete chcieť kúpiť, postup si viete preniesť do plnej verzie. Dostupná je aj fanúšikovská čeština pre PC verziu.

Dobrý príbeh je veľké lákadlo

Far Cry 6 je akčná dobrodružná hra vydaná spoločnosťou Ubisoft v roku 2021. Hra sa odohráva na fiktívnom tropickom ostrove Yara, inšpirovanom Kubou, a hráči bojujú proti diktátorskému režimu prezidenta Antóna Castilla.

far cry 6
Zdroj: Ubisoft

Práve tohto obávaného prezidenta si zahral hollywoodsky herec Giancarlo Esposito, známy ze seriálu Breaking Bad.

Hra ponúka nové mechaniky, ako je výroba improvizovaných zbraní a rekrutovanie zvieracích spojencov. Far Cry 6 získala pozitívne recenzie najmú za atmosféru a herecké výkony, hoci niektoré herné prvky boli kritizované za repetitívnosť.

Dokedy potrvá akcia?

Dĺžka aktuálnej akcie nie je známa, no minulý rok trvala štyri dni, tento rok už päť dní. Ak si chcete hru stiahnuť zadarmo, určite sa ponáhľajte.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -