NEPREHLIADNITE: Môžete získať internet a dáta zadarmo. U ktorého operátora a ako na to?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Internet a dáta zadarmo pre zákazníkov najväčšieho operátora

Slovenský operátor Orange pridáva ďalšie vianočné darčeky pre svojich zákazníkov. Nové výhody dopĺňajú vianočnú ponuku zo začiatku novembra, v ktorej predstavili smart TV či smartfón k optickému internetu za 1 euro alebo série výhodných dvojíc a trojíc smart zariadení. Odterat môžete získať aj dáta či internet zadarmo.

Optický internet na 6 mesiacov zadarmo

Zákazníci, ktorí si do 3. 1. 2024 aktivujú Stredný alebo Prémiový internet na optickom pripojení s viazanosťou na 24 mesiacov, získajú 100 % zľavu z mesačného poplatku na 6 mesiacov používania služby. Internet na pol roka zadarmo získajú aj existujúci zákazníci pri zvýšení ich aktuálneho programu pevného internetu.

Ľudia, ktorí si zvolia Prémiový internet, môžu zľavu vymeniť za jedno z dvoch zariadení: 32-palcový TCL SMART TV za 1 euro alebo smartfón Xiaomi Redmi 12C za 1 euro.

orange internet a televizia
Zdroj: Forum Poprad

Dvojnásobok dát v paušáloch Plus s ponukou Love

Zákazníci, ktorí využívajú mobilný paušál Plus, môžu ušetriť, ak si svoj paušál spoja s pevnými službami do balíku Love. Okrem existujúcej extra zľavy 5 eur na mesačný paušál môžu získať aj dvojnásobok dát v paušále.

Darček 25 GB dát pre zákazníkov s Prima kartou

Operátor nezabúda ani na používateľov predplatených kariet. Pre nich si Orange pripravil dátový darček v podobe 25 GB dát. Darček môžu získať jednoducho, stačí na SMS, ktorú im zašle Orange, odpovedať  v tvare “PRIMA25“ a darček sa im aktivuje automaticky do 24 hodín po zaslaní. Platnosť dátového balíka je 30 dní odo dňa aktivácie, vrátane dňa aktivácie. Dátový darček môže zákazník získať iba jedenkrát.

Navyše Nekonečné hovory (týždenný balík ako odmena za dobitie kreditu cez internet v minimálnej hodnote 7 eur) sa predlžujú do konca roka. Odmena sa aktivuje automaticky do 24 hodín od navýšenia kreditu. Platnosť balíka je 7 dní odo dňa aktivácie vrátane dňa aktivácie, pričom v danom týždni môže volať až na 100 rôznych čísel. Túto odmenu môže zákazník získať maximálne trikrát počas platnosti benefitu.

darcek
Zdroj: Orange

Adventný kalendár

Zákazníci operátora si v aplikácii Môj Orange nájdu Adventný kalendár. Každé jedno okienko Adventného kalendára ukrýva darček, ktorý si zákazníci môžu vybrať každý deň od 1. decembra až do Štedrého dňa.

V okienkách nájdete vouchery v rôznej hodnote na nákup príslušenstva, nekonečné denné dáta či predplatené Prima karty s kreditom a dátami zadarmo. Tieto darčeky sú určené pre všetkých zákazníkov Orangeu, ktorí využívajú akýkoľvek hlasový paušál.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -