Netflix vypustil krvavý trailer na novú filmovú adaptáciu Stephena Kinga s názvom 1922!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 22 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Thomas Jane je farmár v ére dvadsiatych rokov 20. storočia. On samotný sa po dlhej úvahe rozhodne spraviť niečo strašné. Čo presne farmár spraví a aké to bude mať dôsledky sa dozviete v traileri na najnovšiu filmovú adaptáciu Stephena Kinga, 1922.

Pôjde o najnovší príbeh tohoto legendárneho spisovateľa, ktorý sa opäť premení na film či seriál. Tentokrát sa filmu dočkáme priamo z originálnej produkcie Netflixu, čo znamená, že si ho užijeme ako aj na striebornom plátne, tak aj v pohodlí domova prostredníctvom streamovacej služby. Čo sa týka doterajších adaptácií, výsledok bol vcelku extrémne premenlivý. Aj keď je TO režiséra Andyho Muschiettiho práve na vrchole boxoffice tabuľky, len pár týždňov predtým zlyhala adaptácia Temná veža. Tento rok k nám dorazili aj televízne adaptácie príbehov The Mist a Mr. Mercedes, ktoré sa dočkali len zmiešaných ohlasov.

1922 však nie je jediná Kingova adaptácia, s ktorou Netflix túto jeseň príde. Snímka so scenárom a réžiou od Zaka Hilditcha s názvom These Final Hours sa na populárnu platformu dostane už o mesiac potom, ako ďalšia adaptácia,Gerald’s Game.

1922 trailer

Herec Thomas Janes sa v minulosti už so Stephenom Kingom stretol. Zahral si totiž v jeho adaptáciach z roku 2007 (Hmla, Dreamcatcher). V novom 1922 si zahrá hlavnú postavu Wilfreda Jamesa, hrdého farmára, ktorého životný štýl je čoraz viac narušovaný jeho ženou Arlette (Molly Parker). Ona sa totiž z Wilfredovej milovanej farmy chce odsťahovať do mesta aj so svojim synom Henrym (Dylan Schmid). Dôvodom je odísť čo najďalej od Wilfreda, ktorého sa Arlette začína báť. Farmár však učiní rázne opatrenie, ktorým odchod svojej ženy prekazí – zavraždí ju. Čoskoro sa však začne dozvedať, že uniknúť svojej minulosti bude ťažšie, než sa zdá.

Čo vravíte na neustály nával Kingových adaptácií v poslednej dobe? Myslíte si, že sa 1922 dočká priaznivých ohlasov, alebo zlyhá rovnako, ako Temná veža? To sa dozvieme už s vydaním filmu, ktorý je stanovený na 20. októbra tohto roku.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -