SeriályTrailery

Seriál Sex Education sa vracia na Netflix s 2. sériou. Študenti tentokrát čelia pohlavnej chorobe

Netflix: 2. séria Sex Education

Netflix: 2. séria Sex Education – Britská komediálna dráma, ktorej prvá séria mala premiéru na Netflixe začiatkom roku 2019, prichádza s pokračovaním. Presne 8 nových častí je oddnes (17. januára) dostupných priamo na streamovacej službe, ktorá sa stará aj o produkciu.

Prvé séria nasleduje príbeh Otisa Milburna, sociálne neskúseného mladíka, ktorý má zmiešané názory na sex. Možno aj preto, že jeho matka je sexuálny terapeut. Keď Otis nepriamo pomôže ďalšiemu tínedžerovi s jeho vlastnými sexuálnymi problémami, spolu s Maevesebavedomou, ale utrápenou spolužiačkou – si založia poradňu, v ktorej ďalším študentom radia s ich sexuálnymi problémami.

V druhej sérii opäť nasledujeme Otisa po tom, ako sa mu podarí vojsť do vzťahu s dievčaťom menom Ola. Rýchlo však naňho doľahne tlak stredoškolskej romantiky. To ešte zhoršia dve ďalšie veci: noví študenti na Moordale High a epidémia chlamýdií.

Začnite pozerať prvú časť na Netflixe kliknutím na tento odkaz. Nižšie v článku taktiež nájdete oficiálny trailer, ako aj prvé reakcie kritikov na 2. sériu Sex Education.

sex education od netflixu

Zdroj: whats-on-netflix.com

Recenzie

“Druhá séria Sex Education pokračuje vo svojom uspokojivom mixe príbehov, s ktorými sa dá stotožniť, sympatických postáv a vtipným dialógom. Prajeme si len, aby toho bolo ešte viac.”
Lewis Knight / mirror.co.uk

“Aj keď si druhá séria zachovala množstvo čara z tej prvej, bolo tu tiež viacero momentov, kedy som rozmýšľala nad tým, čo sa nám Sex Education snažil povedať.”
Megan Vick / tvguide.com

“Sex Education je stále rýchly a zábavný; aby som si prepožičal metaforu, seriál dorastá a zisťuje, čo sa mu páči. Uvidíme, čo sa stane ďalej.”
Norman Wilner / newtoronto.com

“Herecké obsadenie je úžasné, upevnené [Asa] Butterfieldom a [Gillian] Andersonovou.”
Ed Cumming / independent.co.uk

“Ticho revolučný seriál Sex Education od Netflixu vo svojej druhej sérií zhadzuje ešte viac zábran ako v tej prvej. Najviac obdivuhodné na tom však nie je, o čom vypovedá, ale ako tie veci hovorí.”
Rohan Naahar / hindustantimes.com

Zdroj: Netflix, imdb.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Seriály

  Seriál Loki bude aj osobnou drámou. Čo prezradil jeho tvorca?

  Seriály

  Nový trailer ku krátkometrážnemu seriálu Survive nám ukazuje herečku Sophie Turner v mrazivom boji o prežitie

  Seriály

  Predstaviteľ Jima Hoppera povedal, že 4. séria Stranger Things mala vyjsť začiatkom roku 2021. Dočkáme sa jej neskôr?

  Seriály

  V seriáli Westworld sa ukázal drak Drogon a scenáristi Game of Thrones. Čo to malo znamenať?

  Pridaj komentár